Pożyczka w firmie AASA

4.4
 • Złóż wniosek
 • Poczekaj na decyzję
 • Dostać pieniądze
Warunki pożyczki w AASA
Kwota od 1000 do 10000 zł.
RRSO od 52.69 do 148%
Termin od 365 do 720 dni
Wiek, lat od  20 – 80 lat lat
Szybkość rozpatrywania wniosku 1 dzień roboczy
Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
Czas pracy Całodobowo
Przedłużenie Tak

Spis treści

Aasa Polska SA – Krótko o firmie

Aasa Polska to nowoczesna firma Polskiego sektora finansowego, która specjalizuje się w oferowaniu pozabankowych pożyczek ratalnych na dowolny cel. Pożyczkodawca posiada skandynawskie korzenie, prowadząc działalność w Polsce już od roku 2012. Aasa pożyczki są godne zaufania: firma jest członkiem wielu organizacji oraz pożyczka odpowiedzialnie, mając na celu dobro klienta. Sprawdź Aasa opinie i dowiedz się wszystkiego na temat produktu firmy już teraz!

Warunki Aasa pożyczki

Jedną z największych zalet www aasapolska pl jest wysokość pożyczki, która nie jest uzależniona od tego, czy jesteś nowym, czy też powracającym klientem serwisu. W Aasa pl każda osoba może ubiegać się o pożyczkę w kwocie od 2000 do 10 000 zł, wraz z okresem spłaty wynoszącym od 12 do 24 miesięcy. Zaletą Aasa pożyczka pozabankowa są także dość niskie koszty. Pożyczając 10 000 zł na okres 24 miesięcy, Twoja rata wynosić będzie jedynie 723,17 zł, przy RRSO wynoszącym 79.80%. Biorąc pod uwagę konkurencję, oferta Aasa kredyty klasyfikuje się naprawdę wysoko.

Warunki otrzymania pożyczki w Aasa Polska

Aasa pl posiada ujednolicone warunki udzielania pożyczek. Aby pozytywnie przejść etap weryfikacji wniosku i otrzymać pieniądze, należy:

 • Posiadać polskie obywatelstwo;
 • Mieszkać na stałe w Polsce;
 • Posiadać stały, udokumentowany dochód;
 • Być właścicielem aktywnego rachunku bankowego;
 • Nie posiadać wpisów w BIK i innych tego typu instytucjach;

Pamiętać należy, że warunkiem koniecznym jest także otrzymanie pozytywną ocenę zdolności kredytowej, która uzależniona będzie od powyższych wymogów. O Aasa pożyczki ubiegać możesz się posiadając aktywnie spłacany dług w banku i innej instytucji – tak długo, jak nie posiadasz wpisów w BIK. Dzięki temu, że zaletą Aasa pożyczka pozabankowa jest prostota, do poprawnego wypełnienia wniosku o pożyczkę będzie potrzebny Ci jedynie dowód osobisty.

Proces wnioskowania o Aasa pożyczki

Pierwszym etapem ubiegania się o pożyczkę jest Aasa rejestracja konta w serwisie. Dzięki temu możliwa będzie późniejsze logowanie do Aasa, umożliwiając podgląd zobowiązania. Podczas tego etapu, Aasa Polska poprosi Cię o wybranie wysokości zobowiązania, czasu spłaty, podania PESEL, telefonu komórkowego oraz wyrażenia zgód. Na dalszych etapach podać należy będzie dane osobowe oraz kontaktowe, a następnie przystąpić do weryfikacji za pomocą przelewu Blue Media. Poprawnie dokonana weryfikacja rozpocznie proces wydania decyzji pożyczkowej. Jeżeli decyzja jest pozytywna, Aasa bliżej ludzi niezwłocznie rozpocznie wypłatę pieniędzy. Jeżeli wniosek i weryfikacja nastąpiła podczas godzin pracy Aasa kredyty, czas oczekiwania na decyzję wynosi zazwyczaj paręnaście minut.

Logowanie do Aasa Polska: posiadanie konta w serwisie

Aasa konto w serwisie otrzymujesz automatycznie po poprawnym wypełnieniu wniosku o pożyczkę. Posiadając konto, Aasa logowanie następuje poprzez podanie numeru PESEL i numeru telefonu, na który wysłana zostanie wiadomość SMS. Podając kod, poprawnie zalogujesz się do witryny. Aasa Polska umożliwia także łatwe Aasa Polska logowanie, za pomocą konta Facebook lub za pomocą Google. Pamiętać należy, że Aasa konto jest nieodłączną częścią serwisu, a rejestracja nie może zostać pominięta.

Przyczyny negatywnej decyzji pożyczkowej w Aasa Polska

Powodów otrzymania negatywnej decyzji kredytowej może być tak naprawdę wiele: błędnie wypełniony wniosek, niespełnienie któregoś z warunków pożyczki, posiadanie zbyt dużej ilości zobowiązań, a nawet subiektywna ocena pracownika Aasa konto. W przypadku Aasa biznes, jeżeli spełniasz warunki pożyczki, ilość zaakceptowanych wniosków jest naprawdę duża. Pamiętaj o starannym i poprawnym wypełnieniu formularza o pożyczkę. Jeżeli nie masz nic do ukrycia, pożyczkodawca bardzo chętnie pożyczy Ci pieniądze.

Wypłata pożyczki w Aasa kredyt: wszystko, co należy wiedzieć

Niestety, w przypadku Aasa pożyczki, zdecydowana większość osób ubiegających się o pieniądze będzie musiała poczekać do 48 godzin na zaksięgowanie przelewu. Sytuacja ta spowodowana jest posiadaniem przez pożyczkodawcę konta jedynie w Santander Bank Polska. Na szczęście, firma oferuje także inne, płatne metody wypłaty, dzięki czemu środki otrzymasz przez Internet, na konto nawet w 3 godziny. Oprócz tradycyjnych przelewów zlecanych w systemie ELIXIR, każda osoba może otrzymać pieniądze za pomocą przelewu Blue Cash lub dokonać wypłaty czekiem GIRO. W przypadku czeku GIRO wypłatę bez problemu zlecisz w każdym oddziale Poczty Polskiej.

Pożyczka Aasa: jak spłacić zobowiązanie?

Aasa pożyczki spłaca się w comiesięcznych, równych ratach. Ich wysokość oraz ilość ustalana są podczas podpisywania umowy, oraz odbywa się jedynie na podany na umowie rachunek bankowy. Przelewy wykonywać można z dowolnego konta bankowego, placówki banku, a nawet na poczcie. Niemniej jednak pamiętać należy o tytule przelewu, w którym podać trzeba numer swojej pożyczki. Aasa Polska opinie wyglądają pod tym względem naprawdę dobrze. Pożyczkodawca jest elastyczny, umożliwiając nie tylko wcześniejszą spłatę zobowiązania bez ponoszenia dodatkowych kosztów, ale także zmianę daty na nową.

Ze względu na ofertę pożyczkodawcy, pożyczki Aasa spłaca się na raty. Brak spłaty w terminie spowoduje przekazanie długu do Aasa windykacja, co wiązać się będzie z dodatkowymi kosztami za monity i windykację zobowiązania. Warunki i konsekwencje braku spłaty pożyczki na czas ustalane są indywidualnie, z biurem obsługi Aasa finance.

Opinie o Aasa: czy warto jest zaufać?

Aasa bliżej ludzi to dobrze znany i popularny w Polsce pożyczkodawca, który posiada tysiące pozytywnych opinii poprzednich klientów. Pożyczkobiorcy cenią sobie Aasa Polska najbardziej za dogodne warunki, atrakcyjne kwoty i profesjonalną obsługę. Aasa pożyczki opinie mówią same za siebie: jest to wiarygodna firma, godna Twojego zaufania. Pamiętać należy, że Aasa Polska, jak każda instytucja finansowa posiadać może także wady. Ze względu na to, że jest to firma odpowiedzialna, część osób uważa sprawdzanie osób BIK i wymóg posiadania dochodów jako wady tego serwisu.

Bezpieczeństwo usług oferowanych przez Aasa Polska

Pożyczkodawca jest firmą nie tylko godną zaufania, ale także bezpieczną. Wychodząc na wprost oczekiwaniom swoich klientów, serwis jest w pełni bezpieczny, posiadając certyfikat wydany przez Amazon. Dzięki temu że firma szyfruje wszystkie przekazywane dane w czasie rzeczywistym, bezpieczeństwo gwarantowane jest także w przypadku korzystania z niezabezpieczonych sieci Wi-Fi. Co więcej, wysoki poziom bezpieczeństwa i stabilności usług Aasa Polska potwierdzony został przez szereg nagród:

 • Odpowiedzialny Pożyczkodawca
 • Firma Wiarygodna Finansowo
 • Pożyczka Ratalna Roku 2016

Firma stosuje się do i przestrzega zasad dobrych praktyk, nie posiada ukrytych kosztów oraz nie wprowadza swoich klientów w błąd. To wszystko sprawia, że Aasa online to godna zaufania, bezpieczna instytucja pożyczkowa. Zastanawiasz się jak wybrać odpowiednią pożyczkę? Chcesz dowiedzieć się więcej o poziomie bezpieczeństwa oferowanego przez Aasa? Jeżeli tak, pożyczkodawca gorąco zaprasza do zapoznania się z specjalną sekcją poświęconą wpisom blogowym.

Aasa Kontakt i godziny pracy

Biuro obsługi klienta czynne jest od 8:00 do 19:00. Pomoc uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu 801 40 40 40 lub 22 4 600 300. Niestety, Aasa infolinia nie jest czynna w weekendy. Pomoc uzyskasz także za pomocą e mail, wysyłając wiadomość pod adres info@aasapolska.pl lub poprzez czat, lub formularz online. Profesjonalnie wyszkolona obsługa z radością odpowie na każde Twoje pytanie. Właścicielem Aasa pl pożyczki est firma Aasa Polska S.A, z siedzibą przy ulicy Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa.

AASA
Oficjalna strona www.aasapolska.pl
Adres ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
Telefon info@aasapolska.pl

Opinie o AASA 5

4,4
5 opinii
Zostawić opinię

Nie bez powodu Aasa jest tak popularna. Firma wypada naprawdę dobrze na tle konkurencji (a spędziłem parę godzin na szukaniu odpowiedniej). Pieniądze otrzymałem i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Tak trzymać!

Aasa zachęciła mnie ofertą rozłożenia pożyczki na łatwe do spłaty raty i cieszę się, że zaufałem tej firmie. Pożyczkę spłacam bez problemu, a współpraca przebiega wyśmienicie. Oby tak dalej, a w razie potrzeby zdecydowanie wrócę po drugą.

Najwyższy czas, aby inne firmy zaczęły brać przykład z Aasa. Pożyczkę dostałam jeszcze tego samego dnia, a wszystko odbyło się przy pomocy mobilnej aplikacji na telefon. Nie mam czasu siedzieć przed komputerem a ta firma oferuje mi swobodę.

Cóż, Aasa do najtańszych firm nie należy, ale jest za to solidna i nie kombinuje podczas ubiegania się o pieniądze. Jak tylko popracują nad opłatami za ich usługi, będzie to jedna z najlepszych firm tego typu w Polsce. Jak nie masz problemu zapłacić trochę więcej, to bierz w ciemno!

Moja kuchnia wymagała remontu od zdecydowanie zbyt długiego czasu. Dzięki Aasa udało mi się w końcu wszystko zorganizować, a pożyczkę rozłożoną mam na wiele rat więc nie muszę się zbytnio martwić o problemy ze spłata.

Nowa opinia

Szybkość wydawania
Koniecznie do wypelnienia
Imie
Koniecznie do wypelnienia
E-mail
Nie zostanie opublikowany na stronie
Koniecznie do wypelnienia
Twoja opinia
Koniecznie do wypelnienia
Koniecznie do wypelnienia
 

Podobne pożyczkodawcy

RRSO 0%
Kwota
7,5 tys. zł.
Termin
1... 30 dni
RRSO
0,00...817,60 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
20 tys. zł.
Termin
1... 60 dni
RRSO
391,10...1 970,00 %
Kwota
5 tys. zł.
Termin
5... 90 dni
RRSO
339,00...511,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
5 tys. zł.
Termin
14... 30 dni
RRSO
0,00...372,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
15 tys. zł.
Termin
1... 65 dni
RRSO
369,00...511,00 %