Pożyczka w firmie ALEGOTÓWKA

4.8
  • Złóż wniosek
  • Poczekaj na decyzję
  • Dostać pieniądze
0%
RRSO

Kod rabatowy na pożyczkę z RRSO 0%

Złóż wniosek na stronie ALEGOTÓWKA, wpisz kod rabatowy i dostań pierwszą pożyczkę z RRSO 0%.

Warunki pożyczki w ALEGOTÓWKA
Kwota od 500 do 5000 zł.
RRSO 1970%
Termin od 7 do 30 dni
Wiek, lat od Od 20 lat do 75 lat lat
Szybkość rozpatrywania wniosku 15 min
Szybkość nadania kredytu Bardzo szybko
Czas pracy Całodobowo
Przedłużenie Tak

Spis treści

Alegotówka: krótko o firmie

Alegotówka pl to pozabankowa firma pożyczkowa, która specjalizuje się w oferowaniu łatwo dostępnych i atrakcyjnych chwilówek. Alegotówka pożyczka przeznaczona może zostać na dowolny cel, a firma stawia przede wszystkim na najwyższą jakość obsługi klienta i zadowolenie swoich klientów. Rezultatem tego jest pożyczka, którą otrzymać można na bardzo dogodnych warunkach. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z Alegotówka opinie i sprawdź, czy ten pożyczkodawca spełni Twoje oczekiwania.

Alegotówka pożyczka: warunki pożyczki

Oferta www Alegotówka pl podzielona została na tą dostępną dla nowych i powracających klientów serwisu. Każda nowa osoba ubiegać może się o pożyczkę w promocyjnych warunkach, na maksymalną kwotę 2000 zł. Zaletą tego rozwiązania jest to, że RRSO takiej pożyczki wynosi 0%. Dzięki temu, pożyczając 2000 zł, oddasz 2000 zł i ani złotówki więcej. Pamiętać należy, że oferta dostępna jest jedynie dla nowych klientów serwisu oraz jest jednorazowa. Aby pożyczka była darmowa, wymagana jest także terminowa spłata.

W przypadku powracających klientów oferta Alegotówka uzależniona będzie od ilości Twoich poprzednich zobowiązań. Przy wykorzystaniu Alegotówka login, jest to odpowiednio maksymalnie 2500 zł w przypadku drugiej, 3000 zł w przypadku trzeciej, 4000 zł w przypadku czwartej i 5000 zł, jeżeli jest to Twoja piąta pożyczka. Biorąc pod uwagę przykładową pożyczkę na kwotę 4000 zł wraz z okresem spłaty wynoszącym 30 dni, RRSO wynosić będzie 1970,3%. Przekłada się to na koszt pożyczki wynoszący 1131,3 zł, a kwota całkowita wynosić będzie 5131,3 zł.

Kto może otrzymać pożyczkę: warunki Alegotówka

Alegotówka pl posiada bardzo przystępne warunki swoich pożyczek. Dzięki temu ilość zaakceptowanych wniosków jest duża, pozwalając firmie na dalsze uatrakcyjnienie swoich usług. Aby pozytywnie przejść etap weryfikacji i otrzymać pożyczkę w Alegotówka, należy spełnić następujące warunki:

  • Być w wieku od 18 do 75 lat;
  • Posiadać polskie obywatelstwo;
  • Mieszkać na terenie Rzeczypospolitej Polskiej;
  • Posiadać własne konto w banku, aktywny numer telefonu i adres e-mail;
  • Nie posiadać wpisów w BIK i BIG.

O Alegotówka pożyczka ubiegać możesz się nawet w przypadku posiadania innych, aktywnie spłacanych zobowiązań. Należy mieć na względzie, że zobowiązania muszą być spłacone zawsze terminowo. Zgodnie z regulaminem, posiadanie wpisu w BIK lub BIG automatycznie przekreśla Twoje szanse na otrzymanie pieniędzy.

Proces wnioskowania o pożyczkę w Alegotówka

Proces ubiegania się o pożyczkę w Alegotówka skrócony został do trzech kroków, a wniosek możliwy jest do wypełnienia nawet w 15 minut. W przypadku nowych klientów serwisu Twoim pierwszym krokiem będzie udanie się na stronę główną pożyczkodawcy i określenie wysokości i okresu spłaty swojego zobowiązania. Następnie, wypełnić należy prosty wniosek: serwis poprosi Cię o podanie jedynie podstawowych, niezbędnych informacji. Następnie należy dokonać weryfikacji danych, poprzez wykonanie przelewu ze swojego konta bankowego. Poprawnie wykonany przelew rozpocznie procedurę weryfikacji, która zakończy się wydaniem decyzji. Jeżeli decyzja jest pozytywna, pieniądze zostaną niezwłocznie wypłacone na konto, z którego nastąpiła weryfikacja. Zaloguj się do Alegotówka i złóż wniosek!

Logowanie do Alegotówka: informacje na temat konta w serwisie

Według regulaminu Alegotówka pl, posiadanie konta w serwisie jest jednym z wymogów otrzymania pozytywnej decyzji pożyczkowej. Co więcej, Alegotówka konto potrzebne Ci będzie także do sprawdzenia daty spłaty zobowiązania, jak i wszystkich związanych z nim szczegółów. Rejestracja konta w Alegotówka odbywa się podczas wypełniania pierwszego wniosku o pożyczkę.

Przyczyny negatywnej decyzji w Alegotówka

Dobra wiadomość jest taka, że ilość negatywnie rozpatrzonych wniosków w Alegotówka jest naprawdę niska. Pamiętać należy, że aby Twój wniosek rozpatrzony został pozytywnie, musisz spełniać wszystkie warunki pożyczki, określone w regulaminie Alegotówka. Chcesz zwiększyć swoje szanse? Starannie wypełnij wniosek, podając prawdziwe i dokładne dane osobowe oraz dokładnie zapoznaj się z regulaminem serwisu i warunkami pożyczki. Jeżeli to zrobisz, otrzymanie negatywnej decyzji będzie wręcz niemożliwe.

Wypłata pożyczki w Alegotówka

Wypłata pożyczki w Alegotówka pl odbywa się na konto bankowe, za pomocą którego nastąpiła weryfikacja danych osobowych. Ze względów bezpieczeństwa, wypłata zrealizowana może zostać wyłącznie na wyżej wymienione konto, a czas oczekiwania na pieniądze uzależniony będzie od czasu pracy biura obsługi Alegotówka i Twojego banku. Jeżeli wysłałeś wniosek w godzinach pracy firmy i posiadasz konto w tym samym banku, czas wypłaty pieniędzy wynosić może nawet 15 minut.

Jak spłacić pożyczkę w Alegotówka

Spłata Alegotówka pożyczka odbywa się na wskazane przez pożyczkodawcę konto bankowe. Spłaty dokonać można na wiele sposobów: za pomocą przelewu internetowego, przelewu tradycyjnego, a nawet w każdej placówce Poczty Polskiej i banku. Wszelkie informacje na temat spłaty dostępne są także poprzez Alegotówka logowanie, w panelu użytkownika. Podczas spłaty najbardziej należy zwracać uwagę na tytuł przelewu, który wypełniony powinien być według wskazań firmy. Błędnie wypełniony tytuł lub jego brak skutkować może opóźnieniami w zaksięgowaniu wpłaty. Pożyczkę spłacić możesz także wcześniej, bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

W życiu bywa różnie i nie zawsze uda się spłacić pożyczkę na czas. Alegotówka wychodzi na wprost potrzebom swoich klientów, oferując możliwość refinansowania zobowiązania. Warunki takiej usługi ustalane są indywidualnie, po kontakcie z Alegotówka windykacja. W przypadku problemów ze spłatą najważniejszy jest czas. Bardzo często, przedłużenie spłaty po przekroczeniu terminu okazać może się niemożliwe.

Opinie o Alegotówka

Alegotówka to godna zaufania firma. Biorąc pod uwagę Alegotówka pl opinie, są one w zdecydowanej większości pozytywne. Klienci najbardziej cenią sobie możliwość otrzymania pieniędzy od 18 lat, oferty atrakcyjnej cenowo, pierwszej pożyczki za darmo i możliwości przedłużenia spłaty. Alegotówka pl opinie wyglądają dobrze także pod względem jakości biura obsługi klienta.

Z drugiej strony, jak każdy serwis tego typu, także i www Alegotówka pl posiada swoje wady. W tym przypadku klienci narzekają przede wszystkim na weryfikacje z rejestrach dłużników oraz duże ograniczenia co do kwoty maksymalnej pożyczki: 5000 zł dostępne jest dopiero w przypadku piątej umowy.

Bezpieczeństwo usług oferowanych przez Alegotówka

Firma przykłada dużą uwagę nie tylko do atrakcyjności swojej oferty, ale także bezpieczeństwa oferowanych usług. Rezultatem tego jest certyfikat SSL, który towarzyszyć Ci będzie na każdym etapie wizyty w serwisie www Alegotówka pl. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystkie przekazywane przez Ciebie dane są zaszyfrowane w czasie rzeczywistym. Dzięki temu nawet w przypadku ich przechwycenia niemożliwe będzie odczytanie zawartości. Witryna posiada także politykę prywatności, która dokładnie reguluje zasady obchodzenia się z Twoimi danymi. Z tego względu, użyte one mogą zostać jedynie do celów związanych z otrzymaniem i wypłatą pożyczki oraz nigdy do celów, na które nie wyraziłeś zgody.

Alegotówka kontakt

Biuro obsługi klienta www Alegotówka pl czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 15:00. Infolinia serwisu dostępna jest także w soboty, w godzinach od 08:00 do 15:00. Pomoc uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu 22 201 27 76 lub poprzez e-mail: kontakt@alegotowka.pl. Właścicielem serwisu jest firma Primus Finance Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa.

ALEGOTÓWKA
Oficjalna strona wniosek.alegotowka.pl
Adres ul. Rodziny Hiszpańskich 8
Telefon 222012776

Opinie o ALEGOTÓWKA 4

4,8
4 opinii
Zostawić opinię

Piszą, że są jedynie 4 etapy podczas ubiegania się o pieniądze, i naprawdę tak jest! Bardzo sprawnie działająca firma - pieniądze dostałem jeszcze tego samego dnia. Nie miałem zaufania do tego typu firm, a tutaj proszę. Zdecydowanie polecam!

Trochę mają zajętą infolinię, ale dobrze opisane warunki rozwiązują ten problem. Brakowało mi trochę na nowe auto, a dzięki Alegotówka mój problem został rozwiązany. Pożyczka się spłaca, a ja nie muszę się martwić, że nie dojadę do pracy. Solidna firma. Jest OK!

Długo wahałem się nad wzięciem pożyczki w firmach pozabankowych, ale cieszę się, że w końcu się zdecydowałem. Alegotówka spełniła moje wszystkie oczekiwania, a pieniądze szybko wpłynęły na moje konto. Polecam!

Wysokie kwoty i pierwsza pożyczka do 2000 zł bez opłat i prowizji - bardzo dobra oferta. Złożyłem wniosek, a pieniądze następnego dnia były już na moim koncie - a to wszystko na uczciwych zasadach Solidna firma, której warto jest zaufać. Polecam!

Nowa opinia

Szybkość wydawania
Koniecznie do wypelnienia
Imie
Koniecznie do wypelnienia
E-mail
Nie zostanie opublikowany na stronie
Koniecznie do wypelnienia
Twoja opinia
Koniecznie do wypelnienia
Koniecznie do wypelnienia
 

Podobne pożyczkodawcy

RRSO 0%
Kwota
7,5 tys. zł.
Termin
1... 30 dni
RRSO
0,00...817,60 %
Kwota
5 tys. zł.
Termin
5... 90 dni
RRSO
339,00...511,00 %
Kwota
10 tys. zł.
Termin
365... 720 dni
RRSO
52,69...148,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
20 tys. zł.
Termin
1... 60 dni
RRSO
391,10...1 970,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
5 tys. zł.
Termin
14... 30 dni
RRSO
0,00...372,00 %