Pożyczka w firmie BIGCREDIT

4.3
 • Złóż wniosek
 • Poczekaj na decyzję
 • Dostać pieniądze
Warunki pożyczki w BIGCREDIT
Kwota od 100 do 25000 zł.
Termin od 30 do 1440 dni
Wiek, lat od 18 lat
Szybkość rozpatrywania wniosku Kilka minut
Szybkość nadania kredytu 15 minut
Czas pracy Całodobowo
Przedłużenie Tak

Spis treści

Bigcredit: wszystko o firmie

Bigcredit to międzynarodowy, pozabankowy pożyczkodawca specjalizujący się w oferowaniu szybkich pożyczek na dowolny cel. Firma oferuje swoje produkty nie tylko w Polsce, ale także za granicą: w Anglii i Litwie. Ofertę serwisu stanowi chwilówka, która wyróżnia się bardzo wysoką górną granicą: aż 10 000 zł. Zapoznaj się z ofertą i big credit opinie już teraz i sprawdź, czy pożyczkodawca ten spełni Twoje oczekiwania.

Oferta i warunki pożyczki w Bigcredit pl

Kwota i warunki Bigcredit pożyczki uzależnione będą od tego, czy jesteś nowym, czy też powracającym klientem. W przypadku nowych osób, Bigcredit pożyczki może zaoferować Ci maksymalnie kwotę 3000 zł. Niestety, to, jak atrakcyjne będzie to rozwiązanie, uzależnione jest od tego, czy w danym momencie obowiązuje oferta promocyjna. W innym przypadku, pożyczając np. 1500 zł na okres 30 dni, RRSO wynosić będzie 1767.14%, co przekłada się na koszty rzędu 407,97 zł. Porównując tą ofertę do konkurencji i tak nie wypada najgorzej.

W przypadku osób powracających do Bigcredit sp z oo, oferta będzie zdecydowanie bardziej atrakcyjna. Po pierwsze, możliwa do pożyczenia kwota rosnąć będzie progresywnie. W przypadku drugiej pożyczki jest to aż 5000 zł, trzeciej 7000 zł, a czwarta i każda następna to już nawet 10 000 zł. Nawet w przypadku zaciągnięcia największej możliwej kwoty na okres 30 dni, RRSO wynosić będzie 1767,14%. Przekłada się to na koszty rzędu 2917,80 zł, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Aktualne promocje i oferty specjalne dostępne w witrynie www bigcredit pl

W odróżnieniu od konkurencji, Bigcredit posiada bogatą i interesującą ofertę promocji. Pierwszą z nich jest możliwość otrzymania vouchera na kwotę 1500 zł - aby uczestniczyć w losowaniu wystarczy wziąć i spłacić pożyczkę na czas. Pożyczkodawca oferuje także 10% zniżki na każdą następną pożyczkę zaciągniętą w ciągu 5 dni od spłaty poprzedniej. Bigcredit pożyczki posiadają także atrakcyjną promocję dla osób obchodzących urodziny. Jeżeli złożysz wniosek z dniu swoich urodzin, otrzymasz aż 50% zniżki na prowizję. Pamiętać należy, że bez względu na wybraną promocję, pożyczkę należy zwrócić w terminie. W innym przypadku zostanie naliczona standardowa taryfa opłat.

Kto może ubiegać się o Bigcredit pożyczki

Oferta pożyczkodawcy charakteryzuje się minimum formalności oraz prostym do wypełnienia wnioskiem o pożyczkę. Dlatego też, aby pozytywnie przejść etap weryfikacji wniosku i otrzymać pieniądze, należy spełnić następujące warunki:

 • Być w wieku od 21 do 75 lat;
 • Być obywatelem Polski
 • Posiadać stałą pracę;
 • Posiadać odpowiednią historię płatności

Należy brać pod uwagę, że Big Credit sprawdza swoich klientów pod względem wpisów w BIK i innych popularnych w naszym kraju bazach. Do wypełnienia wniosku potrzebować będziesz jedynie dowodu osobistego, a pieniądze otrzymać możesz nawet w przypadku posiadania innych zobowiązań. Pamiętaj o tym, że posiadać możesz maksymalnie jedną aktywną Bigcredit pożyczkę.

Wnioskowanie o pożyczkę krok po kroku

Procedurę rejestracji rozpoczniesz na stronie głównej pożyczkodawcy, określając kwotę i termin spłaty. Naciśnięcie przycisku przekieruje Cię do formularza rejestracyjnego, w którym należy podać podstawowe dane osobowe:

 • Imię i nazwisko;
 • PESEL;
 • Serię i numer dowodu osobistego;
 • Telefon komórkowy;
 • E-mail;
 • Adres;

Formularz poprosi Cię także o utworzenie hasła dostępowego oraz zaakceptowanie zgód. N dalszym etapie podać należy także numer konta bankowego, a następnie potwierdzić swoją tożsamość. Potwierdzenie tożsamości odbywa się poprzez wysłanie opłaty weryfikacyjnej w kwocie 1 gr. Poprawnie wypełniony i zweryfikowany wniosek rozpocznie procedurę weryfikacyjną, która zakończy się wydaniem decyzji pożyczkowej, a następnie wypłacie pieniędzy. Jeżeli wniosek złożyłeś w godzinach pracy serwisu, czas oczekiwania na decyzję wynosić będzie przeważnie do 15 minut.

Bigcredit Logowanie: jak otrzymać dostęp do konta osobistego

Bigcredit logowanie i tworzenie konta odbywa się podczas wypełniania wniosku o pożyczkę oraz jest nieodłączną, obowiązkową częścią procesu. Posiadanie Bigcredit konto jest także jednym z warunków otrzymania pożyczki. Bigcredit logowanie do konta odbywa się poprzez podanie adresu e-mail oraz hasła, które utworzyłeś podczas pierwszego etapu rejestracji wniosku.

Wypłata Big Credit pożyczki

Wypłata pieniędzy możliwa jest jedynie na konto bankowe, z którego nastąpiła weryfikacja danych osobowych. Jest to wymóg konieczny, utworzony ze względów bezpieczeństwa. Pieniądze wypłacone zostaną niezwłocznie po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej. W przypadku posiadania konta w tym samym banku co Bigcredit pl, pieniądze mogą wpłynąć nawet w ciągu 15 minut. Witryna www bigcredit pl wypłaca środki w 100% online, jedynie przez Internet.

Jak spłacić Bigcredit pożyczki

Spłata Bigcredit pożyczki odbywa się na wskazane przez pożyczkodawcę konto bankowe, w czasie określonym na umowie pożyczki. Zobowiązanie można spłacić także wcześniej, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. W przypadku spłaty możesz jej dokonać w dowolny, wybrany przez Ciebie sposób. Może to być przelew z Twojego konta bankowego, innych kont, a nawet tradycyjny przekaz zlecony na Poczcie Polskiej lub w banku. Bigcredit pożyczki należy spłacać w terminie podanym na umowie, a pożyczkodawca nie umożliwia przedłużenie spłaty. Brak spłaty na czas skutkować będzie naliczeniem dodatkowych opłat, monitów i skierowaniem sprawy do Big credit windykacja.

Bigcredit opinie

Bigcredit to rozpoznawalny w Polsce pożyczkodawca. Osoby najbardziej cenią sobie serwis za dużą ilość promocji i ofert specjalnych oraz koszty, które są mniejsze niż u konkurencji. Big Credit opinie pozytywnie określają też czas wypłaty pieniędzy, który jest zazwyczaj dość krótki. Na wyróżnienie zasługuje także Big Credit kontakt i czat online, pozwalający na rozmowę w czasie rzeczywistym.

Big Credit godziny pracy pożyczkodawcy

Bigcredit biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 18:00. Infolinia czynna jest także w tych godzinach, pod telefonem 22 350 00 00. W przypadku Bigcredit windykacja, swoje pytania kierować należy pod adres 516 236 597. Firma wspiera czat online, formularz kontaktowy zamieszczony na stronie pożyczkodawcy i obsługuje wiadomości e-mail. Te ostanie kierować należy pod adres info@bigcredit.pl lub windykacja@bigcredit.pl. Właścicielem serwisu jest firma Zoefin Pl Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Chłodna 6, 16-400 Suwałki.

BIGCREDIT
Oficjalna strona www.bigcredit.pl
Adres Chłodna 6, 16-400 Suwałki
Telefon 22 350 00 00

Opinie o BIGCREDIT 4

4,3
4 opinii
Zostawić opinię

Na plus naprawdę wysokie limity. Na minus czas spłaty - wynosi maksymalnie 30 dni. Przydałaby się także oferta pierwszej pożyczki bez opłat i poprawa strony. Dobrze, że pożyczkodawca nadrabia licznymi ofertami specjalnymi, to jest w czym wybierać. Firma jest OK

Dość duże opłaty, ale za to pożyczyć można naprawdę sporą ilość pieniędzy. Pożyczałam już pieniądze w wielu firmach, a Bigcredit nie należy do tych, które mnie zawiodły. Jak potrzebujesz większej ilości pieniędzy, to firma ta rozwiąże Twoje problemy

Pieniądze owszem, trafią na Twoje konto w 15 minut - o ile masz konto w tym samym banku co oni. Ja nie miałem takiego szczęścia, ale i tak wszystko odbyło się w miarę sprawnie. Mogło by być lepiej, ale i tak jest dobrze!

Polecam Bigcredit głównie ze względu na dość dużą ilość promocji - darmowe pożyczki i zniżki. Bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli jesteś osobą, która dużo i często pożycza. Na minus strona internetowa - mogliby nad nią trochę popracować

Nowa opinia

Szybkość wydawania
Koniecznie do wypelnienia
Imie
Koniecznie do wypelnienia
E-mail
Nie zostanie opublikowany na stronie
Koniecznie do wypelnienia
Twoja opinia
Koniecznie do wypelnienia
Koniecznie do wypelnienia
 

Podobne pożyczkodawcy

Pożyczka za 0 zł
Kwota
5 tys. zł.
Termin
14... 30 dni
RRSO
0,00 %
Kwota
5 tys. zł.
Termin
5... 90 dni
RRSO
339,00...511,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
15 tys. zł.
Termin
1... 65 dni
RRSO
369,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
20 tys. zł.
Termin
1... 60 dni
RRSO
391,10 %
Kwota
10 tys. zł.
Termin
365... 720 dni
RRSO
52,69...148,00 %