Pożyczka w firmie BIGCREDIT

4.3
 • Złóż wniosek
 • Poczekaj na decyzję
 • Dostać pieniądze
Warunki pożyczki w BIGCREDIT
Kwota od 100 do 25000 zł.
RRSO 329%
Termin od 30 do 1440 dni
Wiek, lat od 18 lat
Szybkość rozpatrywania wniosku Kilka minut
Szybkość nadania kredytu 15 minut
Czas pracy Całodobowo
Przedłużenie Tak

Spis treści

Bigcredit: wszystko o firmie

Bigcredit to międzynarodowy, pozabankowy pożyczkodawca specjalizujący się w oferowaniu szybkich pożyczek na dowolny cel. Firma oferuje swoje produkty nie tylko w Polsce, ale także za granicą: w Anglii i Litwie. Ofertę serwisu stanowi chwilówka, która wyróżnia się bardzo wysoką górną granicą: aż 10 000 zł. Zapoznaj się z ofertą i big credit opinie już teraz i sprawdź, czy pożyczkodawca ten spełni Twoje oczekiwania.

Oferta i warunki pożyczki w Bigcredit pl

Kwota i warunki Bigcredit pożyczki uzależnione będą od tego, czy jesteś nowym, czy też powracającym klientem. W przypadku nowych osób, Bigcredit pożyczki może zaoferować Ci maksymalnie kwotę 3000 zł. Niestety, to, jak atrakcyjne będzie to rozwiązanie, uzależnione jest od tego, czy w danym momencie obowiązuje oferta promocyjna. W innym przypadku, pożyczając np. 1500 zł na okres 30 dni, RRSO wynosić będzie 1767.14%, co przekłada się na koszty rzędu 407,97 zł. Porównując tą ofertę do konkurencji i tak nie wypada najgorzej.

W przypadku osób powracających do Bigcredit sp z oo, oferta będzie zdecydowanie bardziej atrakcyjna. Po pierwsze, możliwa do pożyczenia kwota rosnąć będzie progresywnie. W przypadku drugiej pożyczki jest to aż 5000 zł, trzeciej 7000 zł, a czwarta i każda następna to już nawet 10 000 zł. Nawet w przypadku zaciągnięcia największej możliwej kwoty na okres 30 dni, RRSO wynosić będzie 1767,14%. Przekłada się to na koszty rzędu 2917,80 zł, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Aktualne promocje i oferty specjalne dostępne w witrynie www bigcredit pl

W odróżnieniu od konkurencji, Bigcredit posiada bogatą i interesującą ofertę promocji. Pierwszą z nich jest możliwość otrzymania vouchera na kwotę 1500 zł - aby uczestniczyć w losowaniu wystarczy wziąć i spłacić pożyczkę na czas. Pożyczkodawca oferuje także 10% zniżki na każdą następną pożyczkę zaciągniętą w ciągu 5 dni od spłaty poprzedniej. Bigcredit pożyczki posiadają także atrakcyjną promocję dla osób obchodzących urodziny. Jeżeli złożysz wniosek z dniu swoich urodzin, otrzymasz aż 50% zniżki na prowizję. Pamiętać należy, że bez względu na wybraną promocję, pożyczkę należy zwrócić w terminie. W innym przypadku zostanie naliczona standardowa taryfa opłat.

Kto może ubiegać się o Bigcredit pożyczki

Oferta pożyczkodawcy charakteryzuje się minimum formalności oraz prostym do wypełnienia wnioskiem o pożyczkę. Dlatego też, aby pozytywnie przejść etap weryfikacji wniosku i otrzymać pieniądze, należy spełnić następujące warunki:

 • Być w wieku od 21 do 75 lat;
 • Być obywatelem Polski
 • Posiadać stałą pracę;
 • Posiadać odpowiednią historię płatności

Należy brać pod uwagę, że Big Credit sprawdza swoich klientów pod względem wpisów w BIK i innych popularnych w naszym kraju bazach. Do wypełnienia wniosku potrzebować będziesz jedynie dowodu osobistego, a pieniądze otrzymać możesz nawet w przypadku posiadania innych zobowiązań. Pamiętaj o tym, że posiadać możesz maksymalnie jedną aktywną Bigcredit pożyczkę.

Wnioskowanie o pożyczkę krok po kroku

Procedurę rejestracji rozpoczniesz na stronie głównej pożyczkodawcy, określając kwotę i termin spłaty. Naciśnięcie przycisku przekieruje Cię do formularza rejestracyjnego, w którym należy podać podstawowe dane osobowe:

 • Imię i nazwisko;
 • PESEL;
 • Serię i numer dowodu osobistego;
 • Telefon komórkowy;
 • E-mail;
 • Adres;

Formularz poprosi Cię także o utworzenie hasła dostępowego oraz zaakceptowanie zgód. N dalszym etapie podać należy także numer konta bankowego, a następnie potwierdzić swoją tożsamość. Potwierdzenie tożsamości odbywa się poprzez wysłanie opłaty weryfikacyjnej w kwocie 1 gr. Poprawnie wypełniony i zweryfikowany wniosek rozpocznie procedurę weryfikacyjną, która zakończy się wydaniem decyzji pożyczkowej, a następnie wypłacie pieniędzy. Jeżeli wniosek złożyłeś w godzinach pracy serwisu, czas oczekiwania na decyzję wynosić będzie przeważnie do 15 minut.

Bigcredit Logowanie: jak otrzymać dostęp do konta osobistego

Bigcredit logowanie i tworzenie konta odbywa się podczas wypełniania wniosku o pożyczkę oraz jest nieodłączną, obowiązkową częścią procesu. Posiadanie Bigcredit konto jest także jednym z warunków otrzymania pożyczki. Bigcredit logowanie do konta odbywa się poprzez podanie adresu e-mail oraz hasła, które utworzyłeś podczas pierwszego etapu rejestracji wniosku.

Wypłata Big Credit pożyczki

Wypłata pieniędzy możliwa jest jedynie na konto bankowe, z którego nastąpiła weryfikacja danych osobowych. Jest to wymóg konieczny, utworzony ze względów bezpieczeństwa. Pieniądze wypłacone zostaną niezwłocznie po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej. W przypadku posiadania konta w tym samym banku co Bigcredit pl, pieniądze mogą wpłynąć nawet w ciągu 15 minut. Witryna www bigcredit pl wypłaca środki w 100% online, jedynie przez Internet.

Jak spłacić Bigcredit pożyczki

Spłata Bigcredit pożyczki odbywa się na wskazane przez pożyczkodawcę konto bankowe, w czasie określonym na umowie pożyczki. Zobowiązanie można spłacić także wcześniej, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. W przypadku spłaty możesz jej dokonać w dowolny, wybrany przez Ciebie sposób. Może to być przelew z Twojego konta bankowego, innych kont, a nawet tradycyjny przekaz zlecony na Poczcie Polskiej lub w banku. Bigcredit pożyczki należy spłacać w terminie podanym na umowie, a pożyczkodawca nie umożliwia przedłużenie spłaty. Brak spłaty na czas skutkować będzie naliczeniem dodatkowych opłat, monitów i skierowaniem sprawy do Big credit windykacja.

Bigcredit opinie

Bigcredit to rozpoznawalny w Polsce pożyczkodawca. Osoby najbardziej cenią sobie serwis za dużą ilość promocji i ofert specjalnych oraz koszty, które są mniejsze niż u konkurencji. Big Credit opinie pozytywnie określają też czas wypłaty pieniędzy, który jest zazwyczaj dość krótki. Na wyróżnienie zasługuje także Big Credit kontakt i czat online, pozwalający na rozmowę w czasie rzeczywistym.

Big Credit godziny pracy pożyczkodawcy

Bigcredit biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 18:00. Infolinia czynna jest także w tych godzinach, pod telefonem 22 350 00 00. W przypadku Bigcredit windykacja, swoje pytania kierować należy pod adres 516 236 597. Firma wspiera czat online, formularz kontaktowy zamieszczony na stronie pożyczkodawcy i obsługuje wiadomości e-mail. Te ostanie kierować należy pod adres info@bigcredit.pl lub windykacja@bigcredit.pl. Właścicielem serwisu jest firma Zoefin Pl Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Chłodna 6, 16-400 Suwałki.

BIGCREDIT
Oficjalna strona www.bigcredit.pl
Adres Chłodna 6, 16-400 Suwałki
Telefon 223500000

Opinie o BIGCREDIT 4

4,3
4 opinii
Zostawić opinię

Na plus naprawdę wysokie limity. Na minus czas spłaty - wynosi maksymalnie 30 dni. Przydałaby się także oferta pierwszej pożyczki bez opłat i poprawa strony. Dobrze, że pożyczkodawca nadrabia licznymi ofertami specjalnymi, to jest w czym wybierać. Firma jest OK

Dość duże opłaty, ale za to pożyczyć można naprawdę sporą ilość pieniędzy. Pożyczałam już pieniądze w wielu firmach, a Bigcredit nie należy do tych, które mnie zawiodły. Jak potrzebujesz większej ilości pieniędzy, to firma ta rozwiąże Twoje problemy

Pieniądze owszem, trafią na Twoje konto w 15 minut - o ile masz konto w tym samym banku co oni. Ja nie miałem takiego szczęścia, ale i tak wszystko odbyło się w miarę sprawnie. Mogło by być lepiej, ale i tak jest dobrze!

Polecam Bigcredit głównie ze względu na dość dużą ilość promocji - darmowe pożyczki i zniżki. Bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli jesteś osobą, która dużo i często pożycza. Na minus strona internetowa - mogliby nad nią trochę popracować

Nowa opinia

Szybkość wydawania
Koniecznie do wypelnienia
Imie
Koniecznie do wypelnienia
E-mail
Nie zostanie opublikowany na stronie
Koniecznie do wypelnienia
Twoja opinia
Koniecznie do wypelnienia
Koniecznie do wypelnienia
 

Podobne pożyczkodawcy

RRSO 0%
Kwota
7,5 tys. zł.
Termin
1... 30 dni
RRSO
0,00...817,60 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
5 tys. zł.
Termin
14... 30 dni
RRSO
0,00...372,00 %
Kwota
5 tys. zł.
Termin
5... 90 dni
RRSO
339,00...511,00 %
Kwota
10 tys. zł.
Termin
365... 720 dni
RRSO
52,69...148,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
20 tys. zł.
Termin
1... 60 dni
RRSO
391,10...1 970,00 %