Pożyczka w firmie CREDITSTAR

4.8
 • Złóż wniosek
 • Poczekaj na decyzję
 • Dostać pieniądze
Warunki pożyczki w CREDITSTAR
Kwota od 100 do 5000 zł.
RRSO od 339 do 511%
Termin od 5 do 90 dni
Wiek, lat od  Od 18 lat do 70 lat lat
Szybkość rozpatrywania wniosku 1 dzień roboczy
Szybkość nadania kredytu 15 min
Czas pracy Całodobowo
Przedłużenie Tak

Spis treści

Creditstar – Krótko o firmie

Creditstar to międzynarodowa, pozabankowa firma pożyczkowa, specjalizująca się w oferowaniu krótkoterminowych chwilówek na jasnych i przejrzystych warunkach. Firma działa na polskim rynku od roku 2006, oferując wygodne i szybkie pożyczki, które potrafią spełnić oczekiwania klientów. Korzystając z oferty Credit star, od zastrzyku gotówki dzieli Cię jedynie parę chwil. Sprawdź, co może zaoferować Ci ten pożyczkodawca już teraz!

Warunki Creditstar pożyczki

Warunki i wysokość otrzymanej pożyczki uzależnione będą od tego, czy jesteś nowym, czy też powracającym klientem. W przypadku nowych osób, Creditstar pl będzie w stanie zaoferować Ci od 100 do 1500 zł pożyczki, wraz z okresem spłaty wynoszącym od 5 dni do 3 miesięcy. Niestety, w odróżnieniu od większości firm, Creditstar pożyczki nie posiada darmowej oferty dla nowych klientów. Bez względu na pożyczoną kwotę, należy liczyć się kosztami, które przy 1500 zł wynoszą 417,33 zł.

W przypadku powracających klientów sytuacja wygląda lepiej, głównie za sprawą zwiększonej kwoty pożyczki. Druga i każda następna pożyczka pozwala na otrzymanie od 100 do nawet 5000 zł, przy tym samym okresie spłaty, wynoszącym od 5 dni do 3 miesięcy. Należy liczyć się także z kosztami, które przy maksymalnej dostępnej kwocie wynoszą 1711,06 zł. Biorąc pod uwagę spłatę rozłożoną na 3 raty, kwota ta jest zaskakująco niska.

Warunki otrzymania pożyczki w Creditstar Group

Strona internetowa www creditstar pl posiada przejrzyste warunki udzielania pożyczek. Aby pozytywnie przejść etap weryfikacji wniosku, należy spełnić następujące wymagania:

 • Mieć ukończone 18 lat;
 • Posiadać dowód osobisty;
 • Posiadać własny telefon komórkowy;
 • Być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej;
 • Posiadać stałe dochody;
 • Poprawnie wypełnić wniosek o pożyczkę.

Pamiętać należy o tym, że Credit star sprawdza swoich klientów w bazie BIK i innych bazach informacji kredytowej. Aby móc otrzymać pieniądze należy spełnić wszystkie powyższe wymagania, nie posiadając jednocześnie zaległych długów. Podobnie jak w przypadku innych firm pożyczkowych, także Creditstar pl umożliwia otrzymanie pieniędzy nawet podczas posiadania aktywnie spłacanych zobowiązań.

Proces wnioskowania o pożyczkę w Creditstar Finance

Pożyczkodawca posiada jasną i przejrzystą procedurę, co potwierdzają także Creditstar opinie. Cały proces składa się z czterech etapów:

 • Etap 1: szczegóły pożyczki. Należy określić kwotę i okres spłaty, a następnie przystąpić do składania wniosku.
 • Etap 2: Rejestracja. Należy podać dane osobowe oraz zarejestrować Creditstar konto.
 • Etap 3: Weryfikacja wprowadzonych danych. Ze względów bezpieczeństwa, Creditstar Poland wymaga potwierdzenia danych za pomocą jednorazowego przelewu na kwotę 0,01 zł. Na tym etapie poproszony zostaniesz także o podanie informacji finansowych.
 • Etap 4: Zatwierdzenie i wypłata pieniędzy. Poprawnie wypełniony i zweryfikowany formularz rozpocznie proces wydania decyzji. Pozytywna decyzja skutkować będzie niezwłoczną wypłatą środków. Jeżeli czynne jest biuro obsługi klienta, decyzja wydawana jest nawet w 15 minut.

Creditstar Logowanie: jak otrzymać dostęp do konta w serwisie

Rejestracja w serwisie odbywa się poprzez wypełnienie wniosku o pożyczkę oraz jest pierwszym etapem wnioskowania. Po wybraniu kwoty pożyczki, każdy użytkownik przekierowany zostanie do ekranu Credit star zaloguj się, a następnie do formularza rejestracyjnego. Rejestracja jest jednoetapowa oraz wymaga podania danych osobowych, numeru telefonu, adresu e-mail i zaakceptowania zgód. Konto w serwisie jest jednym z warunków otrzymania pożyczki, a Creditstar login i rejestracja nie może zostać pominięta.

Wypłata Credit star pożyczki

Wypłata pożyczki może zostać zlecona jedynie na konto bankowe, z którego nastąpiła weryfikacja konta. Dzięki temu, że firma posiada konta bankowe we wszystkich głównych polskich bankach, pieniądze zostaną zdeponowane na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia. Należy pamiętać, że wypłata uzależniona jest od Creditstar godziny pracy. Ze względu na to, że firma działa w 100% online, pieniądze wypłacane są wyłącznie przez Internet, jedynie na imienne konto bankowe.

Jak spłacić Creditstar pożyczki?

Spłata Creditstar Flex pożyczki odbywa się na wskazane konto bankowe. Informacje o wpłacie wysłane są przed ustalonym wcześniej terminem, za pomocą poczty elektronicznej. W każdym momencie wszystkie informacje dostępne są także za pomocą Creditstar login, po zalogowaniu się do panelu użytkownika. W przypadku jakichkolwiek problemów ze spłatą zobowiązania, pożyczkodawca zaleca jak najszybszy kontakt z Creditstar windykacja. Dzięki temu firma będzie mogła pomóc Ci rozwiązać zaistniały problem, starając się wypracować optymalne rozwiązanie np. przedłużenie spłaty.

Opinie o Creditstar

Firma działa na rynku pożyczkowym aż od 2006 roku. Rezultatem tego jest także ogromna ilość Credit Star opinie, które pozwolą Ci na zapoznanie się z doświadczeniami poprzednich klientów. Biorąc pod uwagę ilość osób, Creditstar pl opinie są w zdecydowanej większości pozytywne, potwierdzając tym samym rzetelność firmy. Do największych zalet pożyczkodawcy należy:

 • Atrakcyjna kwota dla stałych klientów serwisu
 • Szybki wniosek
 • Duża ilość kont bankowych
 • Odpowiedzialne pożyczanie

Pamiętać należy, że jak każda instytucja finansowa, także i Credit star finance posiada swoje wady:

 • Dość duże koszty przedłużenia spłaty
 • Brak oferty pożyczki bez kosztów

Creditstar kontakt

Biuro obsługi klienta i infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09:00 do 20:00. Niestety godziny pracy firmy nie obejmują weekendu. Kontakt telefoniczny pod telefonem 22 307 51 53 lub za pomocą e-mail: info@creditstar.pl. Właścicielem serwisu www creditstar pl jest firma Creditstar Poland z siedzibą przy ulicy Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa.

CREDITSTAR
Oficjalna strona www.creditstar.pl
Adres Emilii Plater 53 Warszawa, Mazowieckie 00-013 Polska
Telefon 223075153

Opinie o CREDITSTAR 5

4,8
5 opinii
Zostawić opinię

Dość atrakcyjna kwota i pożyczka rozłożona na łatwe do spłaty raty. Zdecydowanie cenię sobie bardziej taką formę pożyczania niż chwilówki na bóg wie, ile a później trzeba wszystko o raz oddać. Jak dla mnie CreditStar posiada super ofertę!

Potrzebowałem szybko pieniędzy i CreditStar mnie nie zawiódł. Dzięki temu, że posiadają konta w większości banków, pieniądze dostałem jeszcze tego samego dnia. Jeżeli szukasz solidnego pożyczkodawcy, zdecydowanie polecam Creditstar!

W Creditstar spłatę otrzymałem na 3 miesiące. Moim zdaniem jest to lepsze rozwiązanie, niż to co oferuje większość konkurencji - 30 dni max i tyle. Wybrałem Creditstar i nie żałuje ani trochę. Szukasz solidnej firmy? Sprawdź Creditstar

Creditstar to odpowiedzialny pożyczkodawca, który nie pożycza pieniędzy byle komu. Może i jest trochę ciężej o pieniądze niż w innych, gorszych firmach, ale za to, koszty Creditstar pożyczki są naprawdę niskie. Ciekawa, godna uwagi firma - polecam bez dwóch zdań!

Warunki pożyczki mają dobre, ale trzeba uważać na spłatę. Fakt, można przedłużyć, ale będzie Cię to kosztować. Pomijając ten fakt, firma jak najbardziej w porządku. Będę potrzebować drugiej pożyczki to już wiem, gdzie się zwrócę.

Nowa opinia

Szybkość wydawania
Koniecznie do wypelnienia
Imie
Koniecznie do wypelnienia
E-mail
Nie zostanie opublikowany na stronie
Koniecznie do wypelnienia
Twoja opinia
Koniecznie do wypelnienia
Koniecznie do wypelnienia
 

Podobne pożyczkodawcy

RRSO 0%
Kwota
7,5 tys. zł.
Termin
1... 30 dni
RRSO
0,00...817,60 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
15 tys. zł.
Termin
1... 65 dni
RRSO
369,00...511,00 %
Kwota
10 tys. zł.
Termin
365... 720 dni
RRSO
52,69...148,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
5 tys. zł.
Termin
14... 30 dni
RRSO
0,00...372,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
20 tys. zł.
Termin
1... 60 dni
RRSO
391,10...1 970,00 %