Pożyczka w firmie DOBRY KREDYT

4.5
 • Złóż wniosek
 • Poczekaj na decyzję
 • Dostać pieniądze
Warunki pożyczki w DOBRY KREDYT
Kwota od 1 do 160000 zł.
RRSO od 10.23 do 148%
Termin od 1 do 1440 dni
Wiek, lat od Od 18 lat lat
Szybkość rozpatrywania wniosku 1 dzień roboczy
Szybkość nadania kredytu 15 min
Czas pracy Całodobowo
Przedłużenie Tak

Spis treści

Dobry Kredyt: krótko o firmie

Dobry Kredyt Online to firma pośrednicząca, specjalizująca się w wyszukiwaniu pozabankowych pożyczek na dowolny cel. Firma umożliwia ubieganie się o pożyczkę na kwotę do 230 000 zł, wraz z RRSO, które wynosi jedynie 10.70%. Co więcej, pieniądze te otrzymać możesz jeszcze tego samego dnia, otrzymując równocześnie wsparcie doradcy. Poznaj Dobry Kredyt opinie i sprawdź, czy ten pożyczkodawca jest dla Ciebie!

Oferta Dobry Kredyt pl: warunki pożyczki dla nowych i powracających klientów

Firma przedstawia jedynie ogólny zarys dostępnych kwot, a wszystkie szczegóły ustalone zostaną na dalszym etapie aplikowania o pożyczkę, przy pomocy przydzielonego Ci bankiera. Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie internetowej pośrednika, Dobry Kredyt Sp z oo umożliwi Ci np. otrzymanie 20 000 zł, wraz ze spłatą rozłożoną na od 24 do 48 rat. Nie ważne czy jesteś nowym, czy też powracającym klientem serwisu: firma nie wspiera Dobry Kredyt konto, a proces ubiegania się o pożyczkę wygląda tak samo.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w Dobry Kredyt pl

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie internetowej Dobry Kredyt, kwota 230 000 zł z RRSO wynoszącym 10,70% możliwa jest do otrzymania, jeżeli spełniasz następujące warunki:

 • Otrzymasz pozytywną weryfikację BIK;
 • Posiadasz udokumentowane dochody.

Ze względu na bardzo ubogą stronę internetową, należy się spodziewać, że powyższe warunki są jedynie powierzchowne, a otrzymanie tak wysokiej kwoty wiązać będzie się z szeregiem bardziej skrupulatnych warunków. Dokładne informacje o możliwej do otrzymania kwocie, warunkach, potrzebnych dokumentach, zaświadczeniach i innych aspektach pożyczki otrzymasz na późniejszych etapach wnioskowania o pieniądze.

Procedura rejestracji wniosku w Dobry Kredyt

Dobry Kredyt posiada jedną z najkrótszych procedur składania wniosku na Polskiej scenie finansowej, Cały wniosek możliwy jest do wypełnienia w 30 sekund. Procedurę rozpoczniesz na stronie głównej pośrednika, wypełniając formularz o następujące dane:

 • Imię, nazwisko;
 • Adres e-mail;
 • Numer telefonu;
 • Numer PESEL.

W następnym etapie pośrednik poprosi Cię o podanie kwoty pożyczki, która automatycznie zmniejszana jest z 230 000 zł na maksymalnie 25 000 zł. Podać należy także swój kod pocztowy i w razie zainteresowania otrzymaniem Internetu, telefonu i telewizji wraz z pożyczką — zaznaczyć tę opcję. Naciskając przycisk “wyślij” rozpoczniesz przesył formularza. Ze względu na możliwości techniczne Dobry Kredyt Sp z oo, czas przesyłania danych może się znacząco różnić - wymagana jest cierpliwość.

Logowanie do Dobry Kredyt: czy pośrednik wspiera możliwość otrzymania konta użytkownika?

Niestety, póki co pośrednik nie wspiera możliwości utworzenia Dobry Kredyt konto. Bez względu na to, czy jesteś nowym, czy też powracającym klientem serwisu Dobry Kredyt logowanie i procedura składania wniosku zawsze będzie taka sama.

Przyczyny negatywnej decyzji w Dobry Kredyt

Ze względu na bardzo znikome informacje na temat wymagań pożyczkodawcy, ubieganie się o pieniądze wiązać może się z wieloma negatywnymi decyzjami. Dobry Kredyt pl jest jedynie pośrednikiem, a ze względu na sposób działania firmy ustalenie pożyczkodawcy i prawdziwych wymogów oferty jest praktycznie niemożliwe.

Wypłata pożyczki w Dobry Kredyt Sp z oo

Sposób wypłaty pożyczki uzależniony będzie od pożyczkodawcy, z którym podpiszesz umowę pożyczki. Od strony Dobry Kredyt pl, firma nie informuje swoich klientów na temat możliwości wypłaty pożyczki, terminów oraz związanych z tym procedur. Biorąc pod uwagę aspekty bezpieczeństwa, wypłata odbywać będzie prawdopodobnie na konto bankowe lub do rąk własnych.

Jak spłacić pożyczkę w Dobry Kredyt pl

Ze względu na to, że umowę pożyczki podpisywać będziesz z firmą zewnętrzną, warunki spłaty mogą się znacząco różnić oraz są czymś, na co Dobry Kredyt nie ma wpływu. Warunki spłaty i możliwości przedłużenia okresu spłaty pożyczki ustalane będą indywidualnie, przy pomocy przydzielonego Ci bankiera.

Opinie o Dobry Kredyt pl: zalety i wady pożyczkodawcy

Dobry Kredyt to dość nowa i niszowa firma pożyczkowa, która nie posiada jeszcze ugruntowanej sytuacji na polskim rynku pożyczek online. Sytuacja ta prawdopodobnie ulegnie zmianie wraz z rozwojem działalności, poprzez wpływ Dobry Kredyt opinie. Od strony technicznej, do zalet pożyczkodawcy należą:

 • Jeden wniosek do wielu pożyczkodawców;
 • Możliwość otrzymania Internetu, telefonu i telewizji wraz z pożyczką;
 • Bardzo wysokie kwoty;
 • Niskie koszty.

Jak każdy pośrednik finansowy, także i Dobry Kredyt pl posiada swoje wady:

 • Uboga strona internetowa;
 • Brak podstawowych informacji;

Bezpieczeństwo usług oferowanych przez Dobry Kredyt

Firma gwarantuje pełne bezpieczeństwo przekazywanych danych. Zgodnie z regulaminem usługi polegającej na zbieraniu danych, przekazane firmie dane posłużą wysyłania Ci newsletterów reklamowych, ofert marketingowych. Wysyłając dane wyrażasz także zgodę na ich przekaz do partnerów serwisu.

Kontakt z Dobry Kredyt

Firma nie wspiera możliwości nawiązania jakiegokolwiek kontaktu z biurem obsługi klienta. Jako użytkownik masz prawo jedynie do zgłoszenia reklamacji pod adres kontakt@leadmax.pl. Właścicielem serwisu Dobry Kredyt pl jest firma Aja Media Sp z o.o., z siedzibą przy ulicy Zygmunta Krasińskiego 29/9, 40-019 Katowice.

DOBRY KREDYT
Oficjalna strona dobrykredyt.co.pl
Adres ul. Zygmunta Krasińskiego 29/9 40-019 Katowice

Opinie o DOBRY KREDYT 2

4,5
2 opinii
Zostawić opinię

Dobry Kredyt to firma dość specyficzna, która posiada inne podejście do klienta. Może i strona internetowa nie wygląda aż tak atrakcyjnie, ale oferowane przez nich pożyczki są prawdziwe i indywidualnie dopasowywane. Osobiście nie miałam problemów, polecam!

Jak dla mnie Dobry Kredyt to wygodne rozwiązanie. Wypełniam jeden wniosek, a on trafia do wielu firm na raz. Dzięki temu mam pewność, że otrzymałem najlepszą ofertę, a firma, która mi ją zaproponowała jest gotowa pożyczyć pieniądze. Skorzystałem i nie żałuję!

Nowa opinia

Szybkość wydawania
Koniecznie do wypelnienia
Imie
Koniecznie do wypelnienia
E-mail
Nie zostanie opublikowany na stronie
Koniecznie do wypelnienia
Twoja opinia
Koniecznie do wypelnienia
Koniecznie do wypelnienia
 

Podobne pożyczkodawcy

Kwota
5 tys. zł.
Termin
5... 90 dni
RRSO
339,00...511,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
20 tys. zł.
Termin
1... 60 dni
RRSO
391,10...1 970,00 %
Kwota
10 tys. zł.
Termin
365... 720 dni
RRSO
52,69...148,00 %
RRSO 0%
Kwota
7,5 tys. zł.
Termin
1... 30 dni
RRSO
0,00...817,60 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
5 tys. zł.
Termin
14... 30 dni
RRSO
0,00...372,00 %