Pożyczka w firmie EUROLOAN

Nowa firma
  • Złóż wniosek
  • Poczekaj na decyzję
  • Dostać pieniądze
Warunki pożyczki w EUROLOAN
Kwota od 300 do 40000 zł.
RRSO od 47.15 do 154%
Termin od 150 do 1440 dni
Wiek, lat od Od 18 lat lat
Szybkość rozpatrywania wniosku 15 min
Szybkość nadania kredytu 15 min
Czas pracy Całodobowo
Przedłużenie Tak

Spis treści

Szybkie pożyczki na kartę w Euroloan

Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, która działała do tej pory w Finlandii i w Szwecji. W 2013 roku firma wkroczyła na rynek polski. Od tego czasu dba o nasze finanse poprzez korzystne pożyczki. Co więcej, kredyt w Euroloan to nie pierwsza lepsza chwilówka – firma oferuje wygodny, odnawialny limit kredytowy.

Oferta

Firma Euroloan oferuje nam pożyczenie aż 40 000 złotych. Minimalny okres spłaty wynosi 5 miesięcy, a maksymalny 60 miesięcy. RRSO waha się między 47,15%, a maksymalnie 154,14%.

Dla Kogo?

Euroloan pożyczki oferuje każdemu obywatelowi Polski, który ukończył 18 lat, posiada własne konto bankowe oraz nie ma negatywnych informacji o regulowaniu zobowiązań finansowych w BIK. Firma przeprowadza kontrolę historii kredytowej i sprawdza, czy nie zalegamy ze spłatą innych zobowiązań. Stałe źródło dochodu i brak długów na ogół gwarantują nam pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Proces Wnioskowania O Pożyczkę

Aby zaaplikować o pożyczkę należy wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie potwierdzić swoją tożsamość poprzez przelanie 1 zł z naszego konta. Potem następuje rejestracja na portalu Euroloan (login i hasło będzie umożliwiało nam korzystanie z konta w przyszłości), do którego logowanie będzie konieczne, by kontrolować nasze pożyczki. Proces ten zajmuje kilkanaście minut. Po założenia konta zostaje nam nadany limit i wybieramy interesującą nas kwotę.

Zaloguj Się - Logowanie W Euroloan

Rejestracja w serwisie przebiega błyskawicznie i jest konieczna, aby otworzyć konto i aplikować o pożyczki. Wystarczy znaleźć przycisk „zaloguj się” na stronie euroloan.pl, uzupełnić dane osobowe i wymyślić sobie login. Tak powstały Panel Klienta pozwala nam na wykonywanie wszystkich operacji związanych z pożyczaniem pieniędzy i spłacaniem rat.

Przyczyny Niepowodzeń

Istnieje możliwość, że nasz wniosek zostanie odrzucony. Najczęstszą przyczyną jest niespełnianie warunków uzyskania pożyczki, podanie niepełnych lub fałszywych informacji lub posiadanie licznych długów.

Prosto Na Konto

Euroloan oferuje jedynie pożyczki online. To znaczy, że wszystko załatwiamy przez internet (ewentualnie przez telefon), a pieniądze są wpłacane na konto bankowe, które podamy. Pożyczka powinna znaleźć się na naszym koncie najpóźniej w przeciągu jednego dnia roboczego od zlecenia dyspozycji wypłaty.

Jak Spłacić Pożyczkę?

Pożyczka Euroloan jest dziecinnie prosta do spłacenia. Spłata na raty pozwala nam na wpłacanie dość niewielkich kwot, które nie nadwyrężą za bardzo naszego budżetu. Pożyczki na raty nigdy nie były tak łatwe. Jako Klient Euroloan Customer Finance wybierasz najdogodniejszy dla ciebie termin spłaty po otrzymaniu decyzji o przyznaniu limitu.

Co się dzieje, jeśli spóźnimy się ze spłatą raty?

Windykacja niekoniecznie musi być odpowiedzią na to pytanie, nie z Euroloan. Zaloguj się na swoje konto lub skontaktuj telefonicznie z doradcą, ponieważ masz możliwość zmiany terminu spłaty raz w ciągu jednego okresu rozliczeniowego.

Pożyczka Euroloan – Opinie Klientów

Jeśli szukasz firmy, która dba o swoich klientów, to jest nią Euroloan. Opinie mówią same za siebie. Osoby korzystające z usług firmy chwalą sobie przede wszystkim podejście doradców oraz łatwość wnioskowania o pożyczkę. Posiadanie odnawialne limitu okazało się opcją oferowaną przez niewiele firm, co daje serwisowi Euroloan sporą przewagę nad konkurencją.

Zalety I Wady

Wszystko ma swoje wady i zalety, również pożyczki. Opinie o firmie są w większości pozytywne. Klienci chwalą sobie to, że nie muszą płacić odsetek od całego limitu tylko od wykorzystanej kwoty. Negatywne opinie z kolei skupiają się głównie na tym, że Euroloan Finance pracuje jedynie w dni robocze. W związku z tym osoby aplikujące o pożyczkę w czasie trwania weekendu są skazane na dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź.

Czy Pożyczanie Jest Bezpieczne?

Pożyczki pozabankowe są stosunkowo bezpieczne, ponieważ kwota, jaka może zostać nam przyznana, jest dostosowana do naszych dochodów. Oczywiście, należy zachować zdrowy rozsądek w momencie aplikowania o pożyczkę i rozsądnie dysponować pieniędzmi, aby nie mieć problemu ze spłatą rat.

Limit Kredytowy Lub Express

Limit kredytowy jest główną usługą oferowaną przez Euroloan. Logowanie zajmuje krótką chwilę, a wypełnianie całego wniosku nie jest zawsze konieczne – możemy skorzystać z Euroloan Express, czyli pożyczki ekspresowej, która uratuje nasze nagle zagrożone finanse. Kolejna pożyczka na ogół wiąże się już z wypełnieniem pozostawionych wcześniej formularzy i uzyskaniem pełnego limitu na rachunku Euroloan.

Euroloan Kontakt

Kontakt telefoniczny jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy firmy.

Centrum obsługi klienta - telefon: 22 1 333 111

Infolinia - telefon: 720 720 730

Godziny pracy: 8-18

EUROLOAN
Oficjalna strona www.euroloan.pl
Adres Aleje Jerozolimskie 172 02-486 Warszawa
Telefon 221221230

Opinie o EUROLOAN 0

Nowa opinia

Szybkość wydawania
Koniecznie do wypelnienia
Imie
Koniecznie do wypelnienia
E-mail
Nie zostanie opublikowany na stronie
Koniecznie do wypelnienia
Twoja opinia
Koniecznie do wypelnienia
Koniecznie do wypelnienia
 

Podobne pożyczkodawcy

Pożyczka za 0 zł
Kwota
20 tys. zł.
Termin
1... 60 dni
RRSO
391,10...1 970,00 %
Limit odnawialny
Nowa firma
Kwota
40 tys. zł.
Termin
150... 1440 dni
RRSO
47,15...154,00 %
RRSO 0%
Kwota
5 tys. zł.
Termin
5... 50 dni
RRSO
0,00...1 009,48 %
RRSO 0%
Kwota
4 tys. zł.
Termin
7... 30 dni
RRSO
0,00...372,00 %
Kwota
7 tys. zł.
Termin
5... 30 dni
RRSO
525,79 %