Pożyczka w firmie HALO CREDIT

5.0
 • Złóż wniosek
 • Poczekaj na decyzję
 • Dostać pieniądze
Warunki pożyczki w HALO CREDIT
Kwota od 200 do 10000 zł.
RRSO 5%
Termin od 5 do 31 dzień
Wiek, lat od 20-65 lat
Szybkość rozpatrywania wniosku 1-2 godziny
Szybkość nadania kredytu 15 min
Czas pracy Całodobowo
Przedłużenie jest możliwe

Spis treści

Halo Credit: krótko o firmie

Halo Credit to pozabankowa firma pożyczkowa, specjalizująca się w usługach szybkich pożyczek pozabankowych. Halo Credit pożyczki skierowane są głównie dla osób poszukujących pilnego zastrzyku gotówki na niespodziewany wydatek, łącząc atrakcyjne warunki swoich usług z brakiem ukrytych kosztów. Zainteresowany jesteś Halo Credit pożyczki? Sprawdź, co może zaoferować Ci ta firma już dzisiaj!

Oferta i warunki Halo Credit pożyczki

Warunki i oferta pożyczkodawcy uzależniona będzie od tego, czy jesteś nowym, czy też powracającym klientem. W przypadku nowych osób, Halo Credit pożyczki może zaoferować Ci aż 3000 zł bez prowizji i z okresem spłaty wynoszącym od 5 do 31 dni. RRSO pożyczki wynosi 0%, więc pożyczając 3000 zł oddasz 3000 zł i ani złotówki więcej. W przypadku powracających klientów, logując się na Halo Credit konto będziesz mógł ubiegać się o pożyczkę w kwocie od 200 do 4000 zł, z okresem spłaty wynoszącym od 5 do 31 dni. Niestety w przypadku drugiej i każdej następnej pożyczki należy liczyć się z dość dużymi kosztami. Przy pożyczce na 4000 zł i okresie spłaty wynoszącym 31 dni, RRSO wynosić będzie 1602%, co przekłada się na koszty rzędu 1049,33 zł.

Warunki ubiegania się o Halo Credit pożyczki

Jak każdy szanujący się pożyczkodawca, także i Halo Credit posiada jasno określone warunki otrzymania swoich pożyczek. Aby pozytywnie przejść etap weryfikacji i otrzymać pieniądze, należy spełnić następujące warunki:

 • Być obywatelem lub rezydentem Polski;
 • Być w wieku od 20 do 65 lat;
 • Posiadać stałe dochody;
 • Posiadać konto bankowe, aktywny numer telefonu i adres e-mail.

Pamiętać należy, że pożyczkodawca weryfikuje swoich klientów pod względem posiadanych długów. Jeżeli chcesz otrzymać pieniądze, musisz posiadać udokumentowany dochód i dobrą historię kredytową. O pożyczkę posiadając Halo Credit login nie jest trudno. Według informacji zawartych na stronie pożyczkodawcy firma posiada akceptowalność rzędu 90,87%, 14 000 udzielonych pożyczek oraz aż 98,99% zadowolonych klientów. Do otrzymania pożyczki w firmie potrzebny Ci będzie jedynie dowód osobisty. Co więcej, o pożyczkę w Halo Credit ubiegać możesz się nawet posiadając aktywnie spłacane zobowiązania, o ile spłacane są na czas.

Wnioskowanie o Halo Credit pożyczki krok po kroku

Procedurę ubiegania się o pożyczkę rozpocząć możesz już na stronie głównej pożyczkodawcy. Twoim pierwszym krokiem będzie określenie kwoty i okresu spłaty zobowiązania za pomocą zamieszczonego kalkulatora pożyczki. Naciśnięcie przycisku “złóż wniosek przekieruje Cię do formularza, który rozpoczniesz podając swoje imię, nazwisko i numer PESEL. Następnie, pożyczkodawca poprosi Cię o podanie:

 • Numer dowodu osobistego;
 • Daty urodzenia;
 • Płci;
 • Stanu cywilnego;
 • Liczby osób na utrzymaniu;
 • Adresu e-mail, telefonu;
 • Utworzenie hasła;
 • Adresu;
 • Informacji dotyczących zatrudnienia.

Pożyczkodawca posiada dość restrykcyjne podejście do podawanych informacji. Z tego względu, Halo Credit poprosi Cię o podanie bardzo szczegółowych informacji dotyczących Twojego zatrudnienia: numeru telefonu pracodawcy, adresu, dochodu, pełnionej funkcji itd. Twoim ostatnim krokiem na drodze do otrzymania pieniędzy będzie sprecyzowanie na co chcesz przeznaczyć pieniądze oraz podanie informacji dotyczących Twojego konta bankowego: numeru rachunku, typu konta, właściciela i sposobu wypłaty pieniędzy. Zaakceptowanie zgód równoznaczne będzie z wysłaniem wniosku. Pamiętać należy, że jeżeli posiadasz Halo Credit login, wystarczy zalogować się na swoje konto. Dzięki temu proces ubiegania się o pożyczkę będzie zdecydowanie krótszy. Jeżeli wniosek złożyłeś w godzinach pracy biura obsługi klienta, czas oczekiwania na wydanie decyzji wynosić może nawet około 15 minut.

Logowanie do Halo Credit: informacje na temat konta w serwisie

Tworzenie Halo Credit konto odbywa się podczas ubiegania się o pożyczkę oraz jego posiadanie jest jednym z warunków otrzymania pożyczki w serwisie. Halo Credit login pozwoli Ci także na łatwiejsze korzystanie z serwisu, a także podgląd i spłatę zobowiązania. Halo Credit logowanie odbywa się przy pomocy adresu e-mail i utworzonego podczas wypełniania wniosku hasła.

Przyczyny otrzymania negatywnej decyzji w Halo Credit

Biorąc pod uwagę przyczyny negatywnych decyzje, Halo Credit opinie poświadczają jednogłośnie: jeżeli chcesz otrzymać pieniądze, musisz spełniać wszystkie warunki pożyczkodawcy. Najczęściej, decyzję odmowną otrzymują osoby, które błędnie wypełniły wniosek, lub nie spełniają wymogów. Chcesz zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pieniędzy? Starannie wypełnij wniosek i zapoznaj się z warunkami otrzymania pożyczki. Jeżeli tylko spełniasz wszystkie wymogi, prawie na pewno otrzymasz pieniądze.

Wypłata Halo Credit pożyczki

Wypłata zobowiązania odbywa się na wskazane przez Ciebie konto bankowe, przy pomocy którego nastąpiła weryfikacja danych w serwisie. Ze względów bezpieczeństwa jest to jedyna możliwa i wspierana opcja. Pamiętać należy, że Halo Credit weryfikuje wprowadzone konta, dokładając wszelkich starań, aby pieniądze zostały przelane właściwej osobie. Wypłata Halo Credit pożyczki odbywa się w 100% online, przez Internet.

Spłata Halo Credit pożyczki

Halo Credit wychodzi na wprost potrzebom swoich klientów, oferując możliwość spłaty zobowiązania z dowolnego konta bankowego. Co więcej, pożyczkę spłacić będziesz mógł także przy pomocy tradycyjnego przekazu bankowego zleconego w każdej placówce Poczty Polskiej lub banku. Pożyczkę możesz spłacić wcześniej, bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Pamiętać należy, że Halo Credit nie umożliwia swoim klientom przedłużenie spłaty aktywnego zobowiązania. Jeżeli nie uda Ci się spłacić pożyczki w ustalonym terminie narażasz się na dodatkowe opłaty za zwłokę, monity i koszty windykacji.

Opinie o Halo Credit

Halo Credit to międzynarodowa firma ciesząca się dobrymi opiniami na temat świadczonych usług. Halo Credit opinie są głównie pozytywne, co potwierdza także dane zamieszczone na stronie internetowej pożyczkodawcy. 99,87% pozytywnie rozpatrzonych wniosków przy 98,99% zadowolonych klientów naprawdę robi wrażenie. Klienci najbardziej cenią sobie Halo Credit pożyczki za krótki czas oczekiwania na pieniądze oraz wysoki poziom akceptowalności wniosków. To ostatnie wydaje się być wręcz oczywiste, biorąc pod uwagę wymogi tego pożyczkodawcy.

Halo Credit kontakt

Biorąc pod uwagę możliwości kontaktu z biurem obsługi klienta, Halo Credit wypada naprawdę słabo. Pożyczkodawca oferuje jedynie możliwość wysłania e-mail, nie podając przy tym żadnych informacji na temat godzin otwarcia BOK.

HALO CREDIT
Oficjalna strona halocredit.pl

Opinie o HALO CREDIT 3

5,0
3 opinii
Zostawić opinię

Byłam trochę w szoku jak szybko i łatwo otrzymałam pieniądze. Zazwyczaj będzie gdzieś jakiś haczyk a tu proszę - wszystko bezproblemowo. Zdecydowanie wrócę w przyszłości, bo firma jest naprawdę solidna i godna uwagi! Jak szukasz bezpieczej firmy z konkurencyjną ofertą to własnie ją znalazleś

Fajne kwoty, atrakcyjne warunki i dość szybko - wszystko czego można oczekiwać od tego typu firmy. Pożyczkodawca zdecydowanie posiada doświadczenie w prowadzeniu tego biznesu, co widać! Rzetelnie i solidnie, polecam każdej osobie w potrzebie

Każdą pożyczkę w Halo Credit otrzymałam szybko i bez najmniejszych problemów. Naprawdę cenię sobie uczciwość, a ta firma spełniła moje wszystkie oczekiwania. Jak nie możesz się zdecydować na firmę, to w 100% polecam Halo Credit!

Nowa opinia

Szybkość wydawania
Koniecznie do wypelnienia
Imie
Koniecznie do wypelnienia
E-mail
Nie zostanie opublikowany na stronie
Koniecznie do wypelnienia
Twoja opinia
Koniecznie do wypelnienia
Koniecznie do wypelnienia
 

Podobne pożyczkodawcy

Kwota
5 tys. zł.
Termin
5... 90 dni
RRSO
339,00...511,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
20 tys. zł.
Termin
1... 60 dni
RRSO
391,10...1 970,00 %
Kwota
10 tys. zł.
Termin
365... 720 dni
RRSO
52,69...148,00 %
RRSO 0%
Kwota
7,5 tys. zł.
Termin
1... 30 dni
RRSO
0,00...817,60 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
15 tys. zł.
Termin
1... 65 dni
RRSO
369,00...511,00 %