Pożyczka w firmie MIKROKASA

4.7
  • Złóż wniosek
  • Poczekaj na decyzję
  • Dostać pieniądze
Warunki pożyczki w MIKROKASA
Kwota od 1000 do 15000 zł.
RRSO od 90.07 do 141.82%
Termin od 365 do 900 dni
Wiek, lat od Od 18 lat lat
Szybkość rozpatrywania wniosku 30 min
Szybkość nadania kredytu 30 min
Czas pracy Całodobowo
Przedłużenie Tak

Spis treści

Pożyczki na kartę w Mikrokasa

Chwilówka czy kredyt? A może Mikrokasa?

Mikrokasa to instytucja finansowa, która istnieje na Polskim rynku od 2006 roku. Firma oferuje indywidualne podejście i elastyczne warunki pożyczki, jak najlepiej dopasowane do oczekiwań Klientów.

Oferta

Mikrokasa S.A. oferuje swoim Klientom trzy rodzaje pożyczek. Możemy wybrać małą kwotę w przedziale od 200 do 3 tysięcy złotych i pożyczyć ją na okres jednego miesiąca. Natomiast jeśli potrzebujemy kwoty do 20 000 złotych, musimy wybrać pożyczkę z okresem spłaty od 12 do 30 miesięcy. Firma ma w swojej ofercie także pożyczki konsolidacyjne do 50 000 złotych na okres od 12 do 60 miesięcy. RRSO zaczyna się od 46,47%, jednakże dla krótkich pożyczek jest dużo wyższe.

Dla kogo?

Firma Mikrokasa oferuje pożyczki osobom w wieku 18-75 lat (lub pożyczki konsolidacyjne w wieku 25-70 lat). Pożyczkobiorca musi mieszkać na terenie Polski i mieć stałe źródło dochodu oraz posiadać numer PESEL. Aby złożyć wniosek o pożyczkę potrzebujemy dokumentu tożsamości.

Mikrokasa poddaje nasze dane weryfikacji i przeprowadza kontrolę wypłacalności poprzez wgląd w bazy BIK, BIG, KBIG.

Historia kredytowa Klienta ma wpływ na decyzję o przyznaniu pożyczki, ale wcale nie musi być nieskazitelna, aby pożyczka została przyznana.

Mikrokasa – logowanie i wnioskowanie

Aby otrzymać pożyczkę, należy wypełnić wniosek on-line. Rejestracja i logowanie zajmują 3 minuty. Do wypełnienia wniosku potrzebujemy naszych danych osobowych i informacji o sytuacji finansowej. Weryfikacja trwa około pół godziny – po tym czasie kontaktuje się z nami pracownik Mikrokasa i przekazuje nam informację o decyzji. Następnie pieniądze zostają natychmiastowo przekazane na konto pożyczkobiorcy.

Zaloguj Się – Konto Ebok

Serwis oferuje dostęp do konta EBOK. To Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, które służy do wnioskowania o pożyczkę oraz zarządzania własnymi zobowiązaniami finansowymi. Rejestracja wymaga od nas jedynie adresu e-mail oraz hasła, które umożliwi nam potem logowanie. Zaloguj się, a będziesz mógł spłacać raty pożyczki, kontrolować harmonogram rat i przeglądać dokumenty pożyczkowe.

Przyczyny Niepowodzeń

W momencie, gdy Klient nie spełnia warunków koniecznych do uzyskania pożyczki, np. ma więcej niż 75 lat, lub jeśli ma negatywną historię w bazach BIK, BIG i KBIG.

Prosto Na Konto

Na ogół pieniądze są wpłacane przez Internet na konto bankowe wnioskodawcy. Jeżeli jednak przelew online nie jest możliwy, pieniądze mogą zostać przekazane w gotówce, poprzez zrealizowanie Czeku Giro. Przelew internetowy jest jednak szybszą i wygodniejszą opcją.

Jak Spłacić Pożyczkę?

Pożyczkę spłacamy na raty, przy czym pierwsza rata pożyczki przypada 37 dni od daty podpisania umowy. Terminu tego nie da się zmienić. Mikrokasa nie umożliwia zawieszenia rat, tak więc wszystkie raty muszą zostać zapłacone w określonym terminie. W przypadku spóźnienia grozi nam windykacja i odsetki karne, czego lepiej unikać. Jeśli spłata na raty w terminach określonych w umowie sprawia nam trudności, najlepiej skontaktować się z Działem Ugód i Windykacji.

Pożyczka Mikrokasa – Opinie Klientów

Rzetelność i sprawna obsługa - tym może poszczycić się Mikrokasa. Opinie Klientów wskazują na to, że to właśnie te cechy firmy są najbardziej zauważalne i cenione. Mikrokasa zapewnia bardzo dobry kontakt Klienta z doradcami, co tworzy bezpieczną i spokojną atmosferę. Serwis może się też pochwalić przejrzystą stroną internetową – Klienci twierdzą, że bardzo łatwo znaleźć na niej wszystkie potrzebne informacje.

Dwie Strony Pożyczki – Opinie

Opinie o firmie sugerują, że stawia ona na indywidualne podejście do każdego Klienta i dba o jego zadowolenia ze świadczonych usług, co zdecydowanie jest zaletą, ponieważ wiele firm jest nastawionych głównie na zysk.

Wadą może być jednak to, co emituje firma Mikrokasa – obligacje. Opinie na ten temat są różne, jednak taka operacja sugeruje, że bieżące zyski są za małe dla firmy, więc sięga ona po kolejne emisje obligacji, co prowadzi do wyższego zadłużenia.

Czy Pożyczanie Jest Bezpieczne?

Operacje finansowe zawsze niosą ze sobą pewne ryzyko. Mimo tego, jeżeli pamiętamy o tym, żeby rozsądnie dysponować swoimi pieniędzmi i nie porywać się na pożyczki o kwotach, których nie będziemy w stanie spłacić, pożyczki na raty okazują się być jedną z bezpieczniejszych opcji.

Finanse Dla Każdego

Kolejna pożyczka w firmie Mikrokasa może zostać zaciągnięta dopiero po spłaceniu pierwszej. Jednak, jeśli wciąż spłacamy pożyczkę z innej firmy, niekoniecznie musi to wpływać na decyzję o pożyczce z serwisu Mikrokasa.

Firma oferuje pożyczki krótko i długoterminowe, a także pożyczki konsolidacyjne.

Mikrokasa Kontakt

Kontakt telefoniczny jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy firmy.

Mikrokasa – forum: https://www.mikrokasa.pl/blog/?

Centrum obsługi klienta - telefon: +48 601 401 494

Infolinia - telefon: + 48 587 682 700

Mikrokasa - godziny pracy: 8-18

Siedziba firmy Mikrokasa: Gdynia, ul. Stefana Batorego 28-32 lokal 202

MIKROKASA
Oficjalna strona mikrokasa-partner.pl
Adres ul. Stefana Batorego 28-32 lokal 202 Gdynia, 81-366
Telefon +48 58 768 27 00

Opinie o MIKROKASA 2

4,7
2 opinii
Zostawić opinię

Trochę denerwuje mnie, że terminy spłaty rat są raczej nie do ruszenia, nie mogę ich zawiesić i trudno cokolwiek z nimi zrobić, kiedy mam problem ze spłatą w terminie, ale obsługa, z którą miałam do czynienia i która wytłumaczyła mi wszystko, była naprawdę pomocna Widać, że ludzie, którzy tam pracują, starają się załatwić wszystko na korzyść klienta.

Firma Mikrokasa ma naprawdę dobrze wyszkolonych doradców, którym zależy na kliencie, a nie tylko na pieniądzach i premiach. Sprawna i miła obsługa sprawiła, że zaaplikowanie o pożyczkę było dla mnie prostsze, niż kiedykolwiek. Polecam, skorzystajcie z ich usług, trudno znaleźć równie dobrą firmę w tych czasach.

Nowa opinia

Szybkość wydawania
Koniecznie do wypelnienia
Imie
Koniecznie do wypelnienia
E-mail
Nie zostanie opublikowany na stronie
Koniecznie do wypelnienia
Twoja opinia
Koniecznie do wypelnienia
Koniecznie do wypelnienia
 

Podobne pożyczkodawcy

Kwota
3,5 tys. zł.
Termin
30... 730 dni
RRSO
0,00...1 410,00 %
RRSO 0%
Kwota
7,5 tys. zł.
Termin
1... 30 dni
RRSO
0,00...817,60 %
Kwota
10 tys. zł.
Termin
5... 31 dzień
RRSO
0,00...5,00 %
RRSO 0%
Nowa firma
Kwota
3 tys. zł.
Termin
5... 45 dni
RRSO
0,00...10,00 %
Kwota
1,2 tys. zł.
Termin
1... 30 dni
RRSO
0,00...819,00 %