Pożyczka w firmie MINIPOŻYCZKA

4.8
 • Złóż wniosek
 • Poczekaj na decyzję
 • Dostać pieniądze
0%
RRSO

Kod rabatowy na pożyczkę z RRSO 0%

Złóż wniosek na stronie MINIPOŻYCZKA, wpisz kod rabatowy i dostań pierwszą pożyczkę z RRSO 0%.

Warunki pożyczki w MINIPOŻYCZKA
Kwota od 500 do 5000 zł.
RRSO 1970%
Termin od 7 do 30 dni
Wiek, lat od Od 20 lat do 75 lat lat
Szybkość rozpatrywania wniosku 15 min
Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
Czas pracy Całodobowo
Przedłużenie Tak

Spis treści

Minipożyczka: krótko o firmie

Minipozyczka to dobrze rozpoznawalna i popularna w Polsce firma pożyczkowa, która skupia się na oferowaniu tzw. chwilówek. Pożyczki tego rodzaju są łatwe do otrzymania oraz przeznaczone mogą zostać na dowolny cel. Dzięki doświadczeniu Minipożyczka pl, produkt, który otrzymujesz jest nie tylko konkurencyjny, ale także bezpieczny. Zapoznaj się z Minipożyczka opinie i sprawdź, co może zaoferować CI ten pożyczkodawca.

Warunki otrzymania Mini Pożyczka przez Internet

Warunki otrzymania pieniędzy w www Minipozyczka pl uzależnione będą od tego, czy jesteś nowym, czy też powracającym klientem serwisu. W przypadku nowych osób każdy pożyczkobiorca ubiegać może się o maksymalną kwotę 2000 zł, wraz z okresem spłaty wynoszącym 7, 14, 21 lub 30 dni. Największym atutem tej oferty są jej koszty. Przy RRSO wynoszącym 0%, pożyczając 2000 zł, oddasz jedynie 2000 zł. Pierwsza Minipożyczka online nie posiada żadnych kosztów.

W przypadku osób powracających, posiadanie Mini Pożyczka konto pozwoli Ci na otrzymanie nawet do 5000 zł, przy okresie spłaty wynoszącym również 7, 14, 21 lub 30 dni. W tym przypadku uwagę należy zwrócić na instancję, według których wzrastać będzie kwota maksymalna. Jeżeli jest to Twoja druga pożyczka, będziesz mógł otrzymać 2500 zł. W przypadku trzeciej jest to już 3000 zł, czwartej 4000 zł i piątej - 5000 zł. Biorąc pod uwagę najwyższą dostępną kwotę 5000 zł ze spłatą w ciągu 30 dni, RRSO wynosić będzie 1969,4%. Przekłada się to na koszt pożyczki wynoszący 1413,9 zł, a kwota całkowita wynosić będzie 6413,9 zł.

Kto może otrzymać Mini Pożyczka online?

Jak każdy pożyczkodawca, również i Minipożyczka pl posiada warunki świadczenia swoich usług. Jeżeli chcesz pozytywnie przejść etap weryfikacji wniosku i otrzymać pozytywną decyzję kredytową, musisz spełnić następujące wymagania:

 • Być w wieku od 18 do 75 lat;
 • Posiadać polskie obywatelstwo i mieszkać na terenie kraju;
 • Posiadać własny rachunek bankowy;
 • Nie posiadać wpisów w BIK i BIG.

Warunkiem koniecznym jest także poprawne złożenie wniosku o pożyczkę i posiadanie danych Mini Pożyczka logowanie, które otrzymuje się podczas rejestracji i podawania danych. Minipożyczka nie wymaga przedstawiania wyciągów z konta oraz skanów umów o pracę. Pożyczkodawca umożliwia także otrzymanie pieniędzy podczas aktywnej i terminowej spłaty innych zobowiązań.

Wnioskowanie o Mini Pożyczka

Serwis posiada szereg Mini Pożyczka opinie, które potwierdzają jak łatwy i krótki jest wniosek o pieniądze w tej firmie. Tak naprawdę, od otrzymania przelewu na konto dzielą Cię jedynie trzy proste kroki:

 • Krok 1: określenie parametrów pożyczki. Na tym etapie witryna www minipozyczka pl poprosi Cię o określenie wysokości i czasu spłaty pożyczki. Jeżeli byłeś już klientem serwisu, należy wykorzystać opcję minipożyczka logowanie.
 • Krok 2: wypełnienie wniosku. Drugi etap polegał będzie na wypełnieniu wniosku o pożyczkę. Firma poprosi Cię jedynie o podanie podstawowych danych osobowych, niezbędnych do wydania decyzji kredytowej.
 • Krok 3: otrzymanie decyzji kredytowej. Jeżeli wniosek został poprawnie wypełniony, pożyczkodawca wyślę decyzję kredytową SMS-em i za pomocą on-line. Pozytywna decyzja wydawana jest w około 15 minut i rozpocznie ona procedurę wypłaty pieniędzy.

Logowanie do Minipozyczka: jak otrzymać dostęp do konta?

Nadawanie Mini Pożyczka login odbywa się automatycznie, podczas wypełniania pierwszego wniosku o pożyczkę. Jeżeli jesteś powracającym klientem serwisu, nie należy zakładać nowego konta. Zamiast tego, procedura Mini Pożyczka zaloguj pozwoli na sprawniejsze otrzymanie kolejnego zastrzyku gotówki. Posiadanie minipożyczka konto jest obowiązkowe oraz jest z jednym warunków otrzymania pieniędzy.

Przyczyny negatywnej decyzji z Minipozyczka

Biorąc pod uwagę minipożyczka opinie, firma ta znana jest z dużej ilości akceptowanych wniosków o pożyczkę. Nic w tym dziwnego: procedura zawiera jedynie trzy kroki, a wymagania są łatwe do spełnienia. Z drugiej strony, zdarzają się także decyzje odmowne. Zdecydowanie największa część z nich spowodowana jest brakiem spełnienia warunków firmy, które automatycznie dyskwalifikują Cię z możliwości otrzymania gotówki. Część wniosku zostaje także błędnie wypełniona. Jeżeli chcesz zmaksymalizować swoje szanse na otrzymanie pieniędzy, dokładnie zapoznaj się z warunkami, np. za pomocą Mini Pożyczka kontakt. Należy także starannie wypełnić wniosek, podając prawdziwe i dokładne dane osobowe.

Wypłata Mini Pożyczka przez Internet

Ze względu na to, że Minipożyczka pl działa wyłącznie poprzez sieć Internet, wypłata pieniędzy odbywa się na konto klienta, z którego nastąpiła weryfikacja danych osobowych. Ze względów bezpieczeństwa, firma nie wypłaca środków na inne konta bankowe. Pamiętać należy, że Minipożyczka nie akceptuje SKOK.

Spłata mini pożyczki: wszystko, co należy wiedzieć

Spłata zobowiązania odbywa się w wyznaczonym terminie, określonym na umowie pożyczki. Informacje te dostępne są także na stronie www minipozyczka pl, po zalogowaniu się na konto. Pożyczkę spłaca się na wskazane przez pożyczkodawcę konto bankowe. Co więcej, w tym przypadku do od klienta zależy, jak wyglądać ma forma spłaty zobowiązania. Spłaty dokonać można za pomocą dowolnego przelewu bankowego, a także w każdej placówce Poczty Polskiej lub banku. Wpłaty dokonać można także wcześniej, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

W przypadku problemów ze spłatą zobowiązania, każda taka sytuacja rozpatrywana będzie indywidualnie. Biuro obsługi klienta dołoży wszelkich starań, aby pomóc odnaleźć najlepsze rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Firma umożliwia swoim klientom także refinansowanie pożyczki. W tym przypadku należy mieć na względzie, że o refinansowanie ubiegać należy się jeszcze przed przekroczeniem terminu spłaty. W innym przypadku Mini Pożyczka online zastrzega sobie prawo do naliczenia odsetek za spóźnioną zapłatę.

Opinie o Minipożyczka

Minipozyczka to popularna w Polsce firma, a opinie są w większości bardzo pozytywne. Osoby najbardziej cenią sobie firmę za:

 • Proces pożyczki w całości online;
 • Szybką decyzję;
 • Możliwość ubiegania się o pożyczkę od 18 roku życia;
 • Możliwość przedłużenia spłaty;
 • Promocyjną ofertę pierwszej darmowej pożyczki.

Bezpieczeństwo usług oferowanych przez Minipożyczka

Minipozyczka jest firmą, która stawia na wysoki poziom bezpieczeństwa swoich usług. Wszystkie przekazywane do firmy dane szyfrowane są w czasie rzeczywistym, a firma posiada certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Centrum Organization Validation. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dane będą bezpieczne nawet w przypadku wykorzystania niezabezpieczonej sieci Wi-Fi. Firma posiada także wdrożoną politykę prywatności. Twoje dane wykorzystane zostaną jedynie w celach, na które wyrażasz zgodę.

Tak jak u każdego pożyczkodawcy, również i w tym przypadku znaleźć można negatywne Mini Pożyczka opinie. W tym przypadku są to głównie warunki, według których zwiększana jest kwota zobowiązania. Maksymalne 5000 zł możliwe jest do otrzymania dopiero podczas ubiegania się o piątą pożyczkę. Co więcej, część osób narzeka na sprawdzanie ich w BIK.

Mini Pożyczka kontakt

Biuro obsługi klienta minipożyczka pl czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 20:00. Infolinia minipożyczka czynna jest także w soboty, od 08:00 do 15:00. Kontakt możliwy jest za pomocą telefonu: 22 201 06 46 i e-mail: kontakt@minipozyczka.pl. Firma umożliwia także skontaktowanie się za pomocą formularza dostępnego w dziale „kontakt”. Właścicielem serwisu www Minipożyczka pl jest firma Primus Finance Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa.

MINIPOŻYCZKA
Oficjalna strona wniosek.minipozyczka.pl
Adres w Warszawie (02-685) przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8
Telefon 222010646

Opinie o MINIPOŻYCZKA 4

4,8
4 opinii
Zostawić opinię

Inne firmy powinny brać przykład z Minipożyczka - pierwszą pożyczkę na 2000 dostałam bez jakichkolwiek opłat, a warunki zostały jasno określone. Pieniądze dostałem jeszcze tego samego dnia. Super pożyczkodawca, w 100% polecam!

Ciężko jest dzisiaj znaleźć tak solidną firmę, jak Minipożyczka. Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na pożyczkę w tej firmie. Jak będę potrzebował pieniędzy jeszcze raz, już wiem, gdzie się zwrócić! Firma widać ze jest profesjonalna i wie co robi

Trochę im zeszło - pieniądze potrzebowałam tego samego dnia, a dostałam dopiero następnego. Pomijając to, jest naprawdę ok. Pierwsze 2000 zł miało być bez opłat i naprawdę jest - polecam Minipożyczkę w 100%!

Nie byłem przekonany do firm pożyczkowych, ale minipożykę polecił mi znajomy więc złożyłem wniosek. Powiem jedno - nie żałuję! Pieniądze sprawnie dotarły na konto, a warunki pożyczki są bardzo dobre! Jak będę porzebował kasy w przyszłości to już wiem gdzie się zwrócić!

Nowa opinia

Szybkość wydawania
Koniecznie do wypelnienia
Imie
Koniecznie do wypelnienia
E-mail
Nie zostanie opublikowany na stronie
Koniecznie do wypelnienia
Twoja opinia
Koniecznie do wypelnienia
Koniecznie do wypelnienia
 

Podobne pożyczkodawcy

RRSO 0%
Kwota
7,5 tys. zł.
Termin
1... 30 dni
RRSO
0,00...817,60 %
Kwota
10 tys. zł.
Termin
365... 720 dni
RRSO
52,69...148,00 %
Kwota
5 tys. zł.
Termin
5... 90 dni
RRSO
339,00...511,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
5 tys. zł.
Termin
14... 30 dni
RRSO
0,00...372,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
20 tys. zł.
Termin
1... 60 dni
RRSO
391,10...1 970,00 %