Pożyczka w firmie MONEDO NOW

4.8
 • Złóż wniosek
 • Poczekaj na decyzję
 • Dostać pieniądze
Warunki pożyczki w MONEDO NOW
Kwota od 1500 do 10000 zł.
RRSO od 43 do 228.17%
Termin od 2 do 750 dni
Wiek, lat od Od 18 lat lat
Szybkość rozpatrywania wniosku Kilka minut
Szybkość nadania kredytu Kilka minut
Czas pracy Całodobowo
Przedłużenie Nie

Spis treści

Monedo Now: krótko o firmie

Monedo Now to firma pożyczkowa o międzynarodowym zasięgu. Firma skupia się na oferowaniu detalicznych produktów finansowych nie tylko w Polsce, ale także w Rosji, Hiszpanii oraz Indiach. Pożyczki oferowane przez Now Monedo charakteryzują się wygodą, bezpieczeństwem, dostępnością oraz elastycznością. Zastanawiasz się jak wyglądają Monedo Now pożyczki opinie i czy ta firma jest dla Ciebie? Sprawdź ją już teraz!

Warunki Monedo Now pożyczki

Monedo Now to firma, która skupia się na oferowaniu pożyczek ratalnych. Zaletą takiego rozwiązania jest spłata, która rozłożona może być nawet na 48 miesięcy. Dzięki temu, pożyczając pieniądze otrzymujesz łatwe do spłaty raty, które nie obciążą Twojego domowego budżetu. W przypadku www Monedo pl, firma oferuje jeden rodzaj produktu, bez względu na to, czy jesteś nowym, czy też powracającym klientem.

Każda osoba zainteresowana Monedo Now pl może ubiegać się o pożyczkę w kwocie od 1500 do nawet 20 000 zł. Bez względu na wybraną kwotę, spłatę rozłożyć będziesz mógł na od 6 do nawet 48 miesięcy. Rezultatem tego są naprawdę niskie koszty. Nawet pożyczając 20 000 zł na okres 48 miesięcy, Twoja miesięczna rata wynosić będzie jedynie 582,25 zł, przy RRSO wynoszącym 18,94%. Łączne koszty podzielone są na 3600 zł prowizji, 4359,58 zł za odsetki oraz oprocentowanie stałe wynoszące 10%. Biorąc pod uwagę inne firmy z sektora pozabankowych pożyczek ratalnych, pożyczka oferowana przez Monedo Now raty jest bardzo atrakcyjna.

Kto może otrzymać pożyczkę Monedo Now

Pomimo swojej atrakcyjnej oferty, warunki pożyczki w Now Monedo nie są wygórowane. Aby Twój wniosek został zaakceptowany, należy spełnić następujące wymagania:

 • Mieć ukończone 18 lat;
 • Posiadać Polskie obywatelstwo;
 • Mieć ważny dowód osobisty;
 • Posiadać konto bankowe, aktywny numer telefonu i adres e-mail.

Wypełnianie wniosku w Monedo Now logowanie jest w 100% online. Pamiętać należy, że Monedo Now pl poprosi Cię także o określenie kwot i źródeł dochodów, podania okresu zatrudnienia, oraz danych dotyczących pracy i wykonywanego zawodu. Pożyczkodawca wymagać będzie również określenia kwoty miesięcznych obciążeń. Liczyć należy się również ze sprawdzeniem historii pożyczkowej. Owszem, wymogi może i są większe, ale przy kwocie 20 000 zł są również jak najbardziej uzasadnione. Co więcej, Now Monedo akceptuje osoby, które posiadają aktualnie spłacane zobowiązania.

Monedo Now rejestracja i procedura składania wniosku o pożyczkę

Pomimo dość dużych kwot, procedura składania wniosku o pożyczkę ograniczona została do minimum. Po pierwsze, pożyczkodawca poprosi Cię o określenie kwoty zobowiązania, co zrobisz bez problemu za pomocą suwaka symulatora pożyczki. Następnie należy określić ilość rat, zapoznać się z kosztami i wysokością raty, a następnie nacisnąć przycisk „złóż wniosek”. Następnym etapem ubiegania się o pożyczkę to wypełnienie wniosku. Monedo Now pl poprosi Cię o podanie:

 • Imię i nazwisko;
 • Numer PESEL;
 • Numer dowodu osobistego;
 • Adres;
 • adres e-mail;
 • danych dochodowych.

Poprawnie wypełniony wniosek rozpocznie proces sprawdzania, który nie powinien potrwać więcej niż parę minut. Po pozytywnie przeprowadzonej analizie firma przedstawi Ci dopasowaną do Twoich możliwości ofertę. Pożyczkodawca zaleca uważne zapoznanie się z informacjami na temat zobowiązania, które przedstawione zostaną na Twoim ekranie. Pamiętać należy, że oferta nie jest wiążąca. Co więcej, ofertę będziesz mógł dopasować do swoich potrzeb, modyfikując kwotę, okres spłaty oraz datę pierwszej raty.

Jeżeli zaakceptujesz przedstawioną Ci ofertę, następnym krokiem będzie wybranie metody płatności. Wybranie odpowiedniej metody jest bardzo proste: system sam poprowadzi Cię przez cały proces. Pamiętać należy także o podaniu karty do płatności. Jest to warunek konieczny, co również pozwoli Ci na komfortową i łatwą spłatę. Ostatnim krokiem będzie zatwierdzenie umowy pożyczki, co skutkować będzie rozpoczęciem procedury wypłaty pieniędzy. Monedo Now zastrzega sobie na tym etapie prawo do poproszenia o większej ilości dokumentów, głównie ze względów bezpieczeństwa.

Monedo Now logowanie: co należy wiedzieć

Rejestracja konta w Monedo Now jest obowiązkowa oraz odbywa się podczas wypełniania wniosku o pożyczkę. Monedo Now Login pozwala na otrzymanie wglądu w swoje płatności, ilości rat oraz daty następnej wpłaty. Monedo Now konto będzie także dużym udogodnieniem w przypadku chęci otrzymania kolejnych pieniędzy w przyszłości. Monedo Now logowanie do serwisu odbywa się poprzez podanie adresu e-mail lub numeru telefonu.

Przyczyny negatywnej decyzji w Monedo Now pożyczki

Biorąc pod uwagę kwotę zobowiązania i proces aplikacyjny, powodów decyzji odmownej może być tak naprawdę wiele. Najczęściej jest to błędnie wypełniony wniosek, brak podłączenia karty bankomatowej oraz brak spełnienia warunków pożyczki. Jeżeli chcesz zmaksymalizować swoje szanse na otrzymanie pieniędzy, podążaj za następującymi krokami:

 • Dokładnie zapoznaj się z warunkami pożyczki;
 • Prześledź proces ubiegania się pożyczkę, który zamieszczony został na www Monedo Now pl;
 • Starannie wypełnij wniosek, podając prawdziwe dane i informacje.

Jeżeli spełniasz warunki pożyczki i poprawnie wypełniłeś wniosek, prawie na pewno otrzymasz pieniądze. Wbrew pozorom, otrzymanie pożyczki nie jest trudne. Potwierdzają to także Monedo Now opinie i dane statystyczne. Firma posiada ponad 2,8 miliona klientów oraz ponad 300 pracowników, 47 różnych narodowości. W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań należy skorzystać z Monedo Now kontakt telefoniczny.

Wypłata Monedo Now pożyczki

Wypłata pożyczki odbywa się na wskazane przez Ciebie konto bankowe oraz wytłumaczona została w powyższej części tego artykułu. Ponadto, wypłacając pieniądze pamiętać należy, że wypłata możliwa będzie jedynie na konto, którego to Ty jesteś właścicielem. Obowiązkowo przed wypłatą pożyczki należy także powiązać kartę bankomatową: w przypadku, gdy nie posiadasz lub nie powiążesz karty, pożyczkodawca nie wypłaci Ci pieniędzy. Czas oczekiwania na zaksięgowanie przelewu zależy będzie od godzin pracy firmy, banków oraz dnia ubiegania się o pożyczkę. Jeżeli pieniądze chcesz otrzymać jak najszybciej, o pożyczkę należy ubiegać się w godzinach pracy BOK, a przelew zlecony musi zostać wewnątrz tego samego banku. Wpłata pieniędzy zawsze odbywa się przez Internet oraz jest w 100% online.

Jak spłacić pożyczkę w Monedo Now

Spłaty pożyczki należy dokonać w ratach, według informacji przedstawionych Ci w harmonogramie pożyczki. Raty należy wpłacić najpóźniej rano, w dniu płatności. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że przelew zostanie zlecony tego samego dnia. Pożyczkę możesz spłacić w dowolnym momencie, a nawet w całości, bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat. Numer konta wpłaty znajduje się na podpisanej przez ciebie umowie, a także dostępny jest poprzez Monedo Now zaloguj się, w panelu użytkownika. Wpłaty dokonywać można z dowolnego konta bankowego, a także w każdej placówce Poczty Polskiej lub banku.

Prawdopodobnie zastanawiasz się, czy jeżeli nie spłacisz pożyczki na czas, będziesz mógł ją przedłużyć. Niestety, w przypadku Monedo Now pożyczkę spłacić należy według warunków, które zostały wcześniej uzgodnione. W przypadku jakichkolwiek problemów ze spłatą należy jak najszybciej skontaktować się z Monedo Now windykacja

Opinie o Monedo Now

Now Monedo to szanowana, międzynarodowa firma. Będąc członkiem grupy Kreditech, firma wykorzystuje nietradycyjne źródła danych i nowoczesne technologie, docierając do ponad 2,8 miliona klientów na całym świecie. Firma liczy ponad 300 pracowników oraz analizuje średnio 20 tysięcy danych na każdy otrzymany wniosek. Biorąc to pod uwagę, www Monedo pl opinie są zdecydowanie pozytywne. Klienci najbardziej cenią sobie firmę za:

 • Przejrzystą i czytelną stronę internetową;
 • Wysokie kwoty pożyczki i atrakcyjne warunki;
 • Minimum formalności;
 • Profesjonalizm i wysoką akceptowalność.

Jak każda firma pożyczkowa, także i Monedo Now posiada swoje wady. W tym przypadku nie ma naprawdę na co narzekać, ponieważ biorąc pod uwagę kwotę, jest ich mało. Klienci najczęściej skarżą się na brak darmowej pożyczki i wymogów przestawienia źródeł dochodów.

Bezpieczeństwo oferowanych przez Monedo Now usług

Monedo Now to jedna z tych firm, która dumna jest z poziomu bezpieczeństwa swoich usług. Witryna internetowa serwisu jest w pełni certyfikowana, a wszelkie przekazywane do serwerów dane będą zawsze bezpieczne. Pożyczkodawca posiada ważny certyfikat bezpieczeństwa, wydany przez Comodo Ecc. Firma nigdy nie ujawni Twoich danych osobowych osobom trzecim, a każdy aspekt ich przetwarzania regulowany jest Polityką Prywatności. W przypadku jakichkolwiek pytań firma zaleca Monedo Now kontakt telefoniczny. Profesjonalnie wyszkolona załoga z radością odpowie na każde Twoje pytanie. Jedno jest pewne: jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie i prywatności, Monedo Now pożyczki będą strzałem w dziesiątkę.

Monedo Now godziny pracy i dane kontaktowe

Biuro obsługi klienta Monedo Now czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 18:00. Monedo Now telefon dostępny jest pod numerem +48 12 88 11 209. Infolinia i pomoc dostępna jest także za pomocą wiadomości e-mail, pod adresem info@monedo.pl. Pożyczkodawcą i właścicielem serwisu jest firma Kreditech Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Prosta 51, 00-838 Warszawa.

MONEDO NOW
Oficjalna strona www.monedo.pl
Adres ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa
Telefon 48223074627

Opinie o MONEDO NOW 4

4,8
4 opinii
Zostawić opinię

Staram się omijać chwilówki, a Monedo Now pozwoliło mi rozłożyć spłatę na wiele miesięcy. Dzięki temu rata jest naprawdę niska i nie obciąża mojego domowego budżetu. Ciesze się, że zdecydowałem się na pożyczkę w tej firmie. Polecam w 100%!

Najlepszej historii to ja nie mam, a pożyczkę w Monedo Now dostałem bez problemu. Fakt, do najtańszych to ten serwis nie należy, ale za to przyznawalność jest OK. Na plus bardzo szybka wypłata - wypłacają nawet w weekendy. Polecam

W końcu firma, która posiada naprawdę minimum formalności. Wniosek wypełniony, pożyczka zaakceptowana, pieniądze na koncie. Prosto, bez problemów, bez kombinowania i przyjemnie. Jak dla mnie Monedo Now jest super!

Niestety firma nie posiada darmowych pożyczek, ale za to spłata rozłożona może być na wiele rat. Zdecydowanie wolę takie rozwiązanie. Fakt, część swojej oferty mogliby usprawnić, ale jak szukasz solidnej firmy to sprawdź Monedo Now!

Nowa opinia

Szybkość wydawania
Koniecznie do wypelnienia
Imie
Koniecznie do wypelnienia
E-mail
Nie zostanie opublikowany na stronie
Koniecznie do wypelnienia
Twoja opinia
Koniecznie do wypelnienia
Koniecznie do wypelnienia
 

Podobne pożyczkodawcy

Kwota
5 tys. zł.
Termin
5... 90 dni
RRSO
339,00...511,00 %
Kwota
10 tys. zł.
Termin
365... 720 dni
RRSO
52,69...148,00 %
RRSO 0%
Kwota
7,5 tys. zł.
Termin
1... 30 dni
RRSO
0,00...817,60 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
5 tys. zł.
Termin
14... 30 dni
RRSO
0,00...372,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
20 tys. zł.
Termin
1... 60 dni
RRSO
391,10...1 970,00 %