Pożyczka w firmie NETCREDIT

4.8
 • Złóż wniosek
 • Poczekaj na decyzję
 • Dostać pieniądze
0%
na pierwszą pożyczkę

Kod rabatowy na pożyczkę za 0 zł

Złóż wniosek na stronie NETCREDIT, wpisz kod rabatowy i dostań pierwszą pożyczkę za darmo.

Warunki pożyczki w NETCREDIT
Kwota od 300 do 5000 zł.
RRSO 372%
Termin od 14 do 30 dni
Wiek, lat od Od 20 do 70 lat lat
Szybkość rozpatrywania wniosku 1 dzień roboczy
Szybkość nadania kredytu 15 min
Czas pracy Całodobowo
Przedłużenie Tak

Spis treści

Netcredit: krótko o firmie

Net Credit to firma z sektora finansowego, która specjalizuje się w oferowaniu szybkich pożyczek na dowolny cel. Pożyczkodawca specjalizuje się w oferowaniu chwilówek, oferując szeroki zakres dostępnych kwot i okresu spłaty. Korzystając z usług Netcredit, otrzymasz pieniądze na atrakcyjnych warunkach, oparte o szybki proces udzielania pożyczki i zniżki dla stałych klientów. Jakość oferowanych przez serwis usług potwierdzają także Netcredit opinie wielu zadowolonych klientów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Poznaj pożyczka Net Credit już teraz!

Pożyczka Net Credit: warunki i informacje na temat zobowiązania

Netcredit pl posiada dwie oferty: dla nowych i powracających klientów. Jeżeli jesteś nowym klientem serwisu, Netcredit pożyczka otrzymana może być na promocyjnych warunkach. Oznacza to, że pożyczając od 300 do 3000 zł na okres od 14 do 30 dni otrzymasz ją bez opłat i prowizji. RRSO promocyjnej oferty wynosi 0%, więc pożyczając 3000 zł, oddasz jedynie pożyczone pieniądze.

Jeżeli zainteresowany jesteś Netcredit kolejną pożyczką, firma nagrodzi Cię zwiększoną kwotą pożyczki. W takim przypadku będziesz mógł pożyczyć od 300 do nawet 5000 zł, wraz z okresem spłaty wynoszącym od 14 d0 30 dni. Przy zaciąganiu kolejnych pożyczek należy zwrócić uwagę na koszty: RRSO takiego zobowiązania sięgać może poziomu 1971,79%.

Kto może otrzymać pożyczkę Netcredit pl?

Pożyczkodawca posiada jasno określone warunki swoich pożyczek, a proces składania wniosku ograniczony został do minimum. Aby pozytywnie przejść etap weryfikacji wniosku i otrzymać pozytywną decyzję, należy spełnić następujące warunki:

 • Być polskim obywatelem;
 • Być w wieku od 20 do 70 lat;
 • Posiadać konto w polskim banku;
 • Posiadać stałe miesięczne dochody;
 • Być właścicielem aktywnego numeru telefonu i adresu e-mail;
 • Nie posiadać wpisów w BIK

Podczas wypełniania wniosku utworzony zostanie Netcredit login, który także jest jednym z warunków otrzymania pożyczki. Z drugiej strony, pożyczka Net Credit nie będzie wymagać przedstawienia zaświadczeń i skanów umowy o pracę. Wniosek jest bardzo prosty do wypełnienia i nie powinien zająć więcej niż 10 minut.

Procedura ubiegania się o pożyczkę Net Credit pl

Rejestrację wniosku w Netcredit rozpocząć możesz już na stronie głównej serwisu, określając kwotę i okres spłaty zobowiązania. Po naciśnięciu przycisku przekierowany zostaniesz do pierwszego etapu: wypełnianie formularza kontaktowego. Pożyczkodawca poprosi Cię o podanie:

 • Adresu e-mail;
 • Numeru telefonu;
 • Hasła;
 • Zaakceptowania zgód.

Następnie przekierowany zostaniesz do drugiego etapu: podawania danych osobowych. Pożyczkodawca poprosi Cię o Twoje imię, nazwisko, adres, PESEL oraz numer i serię dowodu. Ostatnim etapem wypełniania wniosku będzie podanie danych finansowych, następnie potwierdzenie nich. Poprawnie wypełniony wniosek i Net Credit logowanie rozpocznie weryfikację, która zakończy się wydaniem decyzji i wypłatą pieniędzy.

Konto i Netcredit Logowanie

Utworzenie Netcredit login i posiadanie konta w serwisie jest obowiązkowe oraz odbywa się automatycznie, podczas wypełniania wniosku. Posiadając konto, netcredit logowanie odbywa się za pomocą e-mail oraz utworzonego wcześniej hasła dostępowego. Posiadanie konta w serwisie jest bardzo użytecznie, pozwalając np. na sprawdzenie szczegółów dotyczących pożyczki, czy też danych do przelewu. Zaloguj się do Netcredit i weź pożyczkę!

Przyczyny negatywnej decyzji Netcredit

Powodów otrzymania negatywnej oceny zdolności kredytowej jest zaledwie parę. Najbardziej powszechnym jest brak spełnienia wszystkich warunków pożyczki. Zdarzają się także błędnie wypełnione wnioski, a nawet takie, co zawierają nieprawdziwe dane. Pamiętaj, że jeżeli chcesz zmaksymalizować swoje szanse na otrzymanie pożyczki, dokładnie zapoznaj się z warunkami - są one dostępne na stronie internetowej pożyczkodawcy. Co więcej, wniosek należy wypełniać starannie, podając jedynie poprawne, prawdziwe dane. Ilość zaakceptowanych przez Net Credit pl wniosków jest naprawdę duża. Jeżeli tylko spełniasz warunki, masz ogromne szanse na otrzymanie pieniędzy.

Wypłata pożyczki Netcredit

Wypłata Netcredit pożyczki odbywa się na wskazane przez Ciebie konto bankowe, które posłużyło do weryfikacji danych osobowych. Pamiętać należy, że musi to być konto zarejestrowane w Polsce, na osobę pożyczającą pieniądze. Pożyczka wypłacana jest przez Internet, a czas oczekiwania na pieniądze uzależniony będzie od godzin pracy biura obsługi klienta oraz banku. Wychodzące przelewy zewnętrzne potrzebują od 1 do 2 dni roboczych, aby zostały poprawnie zaksięgowane. W przypadku przelewów wewnętrznych zleconych w godzinach pracy banku, pieniądze otrzymasz nawet w ciągu 15 minut.

Jak spłacić pożyczkę Netcredit

Spłacanie pożyczki odbywa się w okresie określonym w umowie pożyczki. Niestety w przypadku Netcredit, spłata na raty nie jest możliwa. Z drugiej strony, pożyczkę będziesz mógł spłacić w dowolnej chwili, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Wpłaty dokonywać należy na wskazane przez pożyczkodawcę konto bankowe, odpowiednio opisując wpłatę. W tym przypadku forma wpłaty pieniędzy jest dowolna. Może to być przelew z własnego lub dowolnego konta, a także tradycyjny przekaz zlecony na Poczcie Polskiej lub każdej placówce banku.

Netcredit przedłużenie pożyczki niestety nie jest możliwe. Pożyczkę będziesz mógł jedynie refinansować, wybierając opcję 7, 14 lub 30 dni. Refinansowanie zobowiązanie możliwe jest tylko przed upływem daty spłaty. W innym przypadku rozpocznie się Net Credit windykacja i kontakt za pomocą płatnych monitów.

Poziom bezpieczeństwa oferowany przez Net Credit

Firma poważnie podchodzi do poziomu bezpieczeństwa swoich usług. Po pierwsze, witryna serwisu jest w pełni certyfikowana, zabezpieczając każdą Twoją wizytę w serwisie. Co więcej, firma posiada Politykę Prywatności, która dokładnie określa każdy aspekt przetwarzanych przez pożyczkodawcę danych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dane wykorzystane zostaną jedynie do celów związanych z pożyczką. Wysoki poziom oferowanych usług potwierdza także Gwiazda Jakości Obsługi 2018.

Net Credit kontakt

Biuro obsługi klienta www Netcredit pl czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 21:00 oraz w soboty, od 08:00 do 19:00. Infolinia czynna jest w tych samych godzinach, pod telefonem 22 598 77 99. Jeżeli interesuje Cię Netcredit przedłużenie pożyczki, zadzwonić należy pod 22 598 77 22 lub wysłać e-mail pod adres platnosci@netcredit.pl.

NETCREDIT
Oficjalna strona www.netcredit.pl
Adres ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
Telefon 225987799

Opinie o NETCREDIT 4

4,8
4 opinii
Zostawić opinię

Jak bierzecie pożyczkę w Netcredit to zdecydowanie radzę wam spłacić ją na czas - przedłużenie spłaty jest dość kosztowne. Na plus pierwsze 3000 zł bez opłat i duża ilość promocji - Polecam dla osób, które spłacają wszytko na czas, bo może być słabo!

Netcredit posiada aż 3000 zł bez jakichkolwiek opłat. Z tego co sprawdzałem, jest to jedna z najbardziej konkurencyjnych ofert na tynku. Opinie mówią same za siebie - jest to firma, do której na pewno wrócę w przyszłości. Polecam!

Firma chwali się, że ma dużo nagród, i coś w tym jest. Wszystko odbyło się naprawdę profesjonalnie, a pieniądze w mgnieniu oka otrzymałem na swoje konto bankowe. Netcredit to firma, której zdecydowanie warto jest zaufać!

W końcu firma, która oferuje prawdziwe promocje i kody rabatowe. Mało tego - pierwszą pożyczkę otrzymałem całkowicie bez opłat, i to na 3000 zł! Inne firmy powinny brać z Netcredit przykład! Bardzo chętnie wrócę do tej firmy w przyszłości

Nowa opinia

Szybkość wydawania
Koniecznie do wypelnienia
Imie
Koniecznie do wypelnienia
E-mail
Nie zostanie opublikowany na stronie
Koniecznie do wypelnienia
Twoja opinia
Koniecznie do wypelnienia
Koniecznie do wypelnienia
 

Podobne pożyczkodawcy

RRSO 0%
Kwota
7,5 tys. zł.
Termin
1... 30 dni
RRSO
0,00...817,60 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
20 tys. zł.
Termin
1... 60 dni
RRSO
391,10...1 970,00 %
Kwota
10 tys. zł.
Termin
365... 720 dni
RRSO
52,69...148,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
15 tys. zł.
Termin
1... 65 dni
RRSO
369,00...511,00 %
Kwota
5 tys. zł.
Termin
5... 90 dni
RRSO
339,00...511,00 %