Pożyczka w firmie POŻYCZKODAJ

5.0
 • Złóż wniosek
 • Poczekaj na decyzję
 • Dostać pieniądze
0%
na pierwszą pożyczkę

Kod rabatowy na pożyczkę za 0 zł

Złóż wniosek na stronie POŻYCZKODAJ, wpisz kod rabatowy i dostań pierwszą pożyczkę za darmo.

Warunki pożyczki w POŻYCZKODAJ
Kwota od 100 do 1000 zł.
RRSO 2023.06%
Termin od 1 do 30 dni
Wiek, lat od Od 28 do 83 lat lat
Szybkość rozpatrywania wniosku Kilka minut
Szybkość nadania kredytu 15 min
Czas pracy Całodobowo
Przedłużenie Tak

Spis treści

Pożyczkodaj: krótko o firmie

Pożyczkodaj to innowacyjna i nowoczesna firma sektora finansowego. Produktem firmy jest szybka i łatwa do otrzymania chwilówka, tworzona z myślą o zadowoleniu klienta. Jeżeli szukasz pożyczkodawcy, który umożliwi Ci dostęp do szybkiej gotówki, ale równocześnie oferuje profesjonalizm i brak ukrytych kosztów, koniecznie sprawdź Pożyczkodaj opinie i ofertę tej firmy.

Kwoty, zasady otrzymania i warunki pożyczki w Pożyczkodaj

Firma posiada trzy zasady, według których udzielana jest pożyczka: uczciwość, elastyczność i rzetelność. Oferta www Pożyczkodaj pl podzielona jest na tą, dostępną dla nowych klientów oraz ofertę dla osób powracających. W przypadku nowych klientów, w każdej chwili będziesz mógł złożyć wniosek o pożyczkę w kwocie od 100 do 1000 zł, wraz ze stałym okresem spłaty wynoszącym 30 dni. W przypadku takiej pożyczki, RRSO wynosić będzie 0%. Oznacza to, że pożyczając 1000 zł, oddajesz 1000 zł i ani złotówki więcej. Wymienione na początku wartości firmy widoczne są od razu. Firma natychmiast informuje Cię o możliwości przedłużenia spłaty oraz nie naciąga na wysokie kwoty i krótkie okresy spłaty.

W przypadku osób powracających sytuacja wygląda jeszcze lepiej. Po pierwsze zmianie ulega kwota, która wynosić będzie od 100 do 5000 zł. Jest to dobry ruch, który daje możliwość otrzymania większego zastrzyku gotówki osobom, które są w stanie spłacić dane zobowiązanie. Niestety, wraz z większą odpowiedzialnością, zwiększają się koszty. Pożyczając np. 500 zł na okres 30 dni, RRSO wynosić będzie aż 2023,06%. Przekłada się to na dość duże koszty, nawet jak na standardy pozabankowych firm pożyczkowych.

Warunki jakie należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Pożyczkodaj

Ze względu na dość niską kwotę 1000 zł, warunki które należy spełnić nie będą wygórowane. Aby pozytywnie przejść etap weryfikacji wniosku i otrzymać pożyczkę, należy:

 • Posiadać obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej;
 • Być w wieku od 28 do 64 lat;
 • Nie posiadać wpisów w BIK;
 • Posiadać konto bankowe, telefon komórkowy i adres e-mail.

To wszystko. Jeżeli tylko spełnisz powyższe wymogi, prawie na pewno otrzymasz pieniądze. Z drugiej strony, pamiętać należy, że niespełnienie nawet jednego z warunków automatycznie dyskwalifikuje Cię z procesu. Pożyczkodaj pl nie wymaga zaświadczeń o dochodach i skanów umów, a żeby otrzymać pieniądze potrzebny Ci będzie jedynie dowód osobisty. Co więcej, o pożyczkę ubiegać możesz się nawet podczas aktywnie spłacanych zobowiązań w innych firmach lub bankach. Tak długo jak spłacasz swoje zadłużenia na czas, bez problemu otrzymasz pieniądze.

Proces wnioskowania o pożyczkę w Pożyczkodaj pl

Procedurę wnioskowania o pożyczkę rozpocząć możesz już na stronie głównej Pożyczkodaj. Twoim pierwszym krokiem będzie określenie kwoty pożyczki, a następnie naciśnięcie przycisku “Weź pożyczkę”. Przekieruje Cię to do formularza pożyczki, którego należy wypełnić o swoje podstawowe dane osobowe:

 • Imię, nazwisko;
 • Numer PESEL;
 • Numer i serię dowodu osobistego;
 • Źródła dochodu;
 • Telefon, adres e-mail.

Firma poprosi Cię także o utworzenie hasła do serwisu, które posłuży Ci w przyszłości do Pożyczkodaj logowanie się do konta. Następnym krokiem będzie weryfikacja wprowadzonych danych. W przypadku Pożyczkodaj odbywa się to za pomocą przelewu z Twojego konta bankowego. Poprawnie zweryfikowane konto rozpocznie procedurę wydawania decyzji kredytowej. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, firma niezwłocznie rozpocznie wypłatę środków. Czas oczekiwania na decyzję uzależniony będzie od godzin pracy Pożyczkodaj. Jeżeli wniosek wpłynie w tym czasie, na decyzję otrzymasz w około 15 minut.

Logowanie do Pożyczkodaj: korzyści posiadania konta w serwisie

Pożyczkodaj login i rejestracja konta jest nieodłączną częścią procesu ubiegania się o pożyczkę oraz nie może zostać pominięta. Posiadanie konta w serwisie jest także użyteczne. Dzięki Pożyczkodaj konto będziesz mógł podglądnąć swoje zobowiązanie, informacje dotyczące spłaty i wiele więcej. Co więcej, poprzez Pożyczkodaj zalogowaniu otrzymasz dostęp do wewnętrznej części serwisu, która umożliwi Ci ubieganie się o wyższe kwoty w krótszym czasie.

Wypłata Pożyczkodaj pożyczki

Wypłata pożyczki zlecona może być jedynie na konto, z którego nastąpiła weryfikacja danych osobowych. Pożyczkodaj dokłada wszelkich starań, aby pieniądze przelane zostały na odpowiednie konto. Z tego względu i ze względów bezpieczeństwa, firma nie umożliwia zmiany konta wypłaty.

Jak należy spłacić Pożyczkodaj pożyczkę

Pożyczkę w Pożyczkodaj należy spłacić przed upływem wyznaczonego na umowie terminu spłaty. Sposób spłaty jest dowolny. Może to być przelew z Twojego konta bankowego, innych kont bankowych, a nawet przekaz zlecony w banku, czy też każdej placówce poczty polskiej. Podczas spłaty istotną rolę odgrywać będzie odpowiednie zatytułowanie przelewu oraz terminowa spłata.

Wychodząc na wprost potrzebom swoich klientów, Pożyczkodaj pl umożliwia także przedłużenie spłaty. Przedłużenie spłaty wynosić może jedynie 30 dni oraz obarczone jest dodatkowymi kosztami, które wynoszą około 25% wartości zobowiązania. Pamiętać należy, że w przypadku promocyjnej pożyczki za 0 zł naliczone zostaną wszystkie koszty, a następnie koszty przedłużenia. O przedłużenie ubiegać można się jedynie przed upływem okresu spłaty. W innym przypadku naliczone zostaną opłaty i kary umowne, a sprawa skierowana zostanie do windykacji.

Opinie o Pożyczkodaj: wady i zalety pożyczkodawcy

Pożyczkodaj opinie są głównie pozytywne. Firma oferuje małe kwoty oraz jest uczciwa. Dzięki temu, ilość osób, które posiadają problemy ze spłatą jest bardzo niska co z kolei wpływa na Pożyczkodaj opinie. Klienci najbardziej cenią sobie firmę za:

 • Przejrzystą i szczegółową stronę internetową;
 • Pierwszą darmową pożyczkę;
 • Profesjonalizm i dobrą obsługę klienta.

Pożyczkodaj, jak każda firma z sektora finansowego, posiada także swoje wady. W tym przypadku jest to:

 • Niska kwota pierwszej pożyczki;
 • Niski górny wiek;
 • Duże koszty kolejnych pożyczek.

Pożyczkodaj Kontakt

Biuro obsługi klienta www Pożyczkodaj pl czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 18:00. Infolinia czynna jest pod tym samym telefonem oraz dostępna jest pod numerem 801 013 003. Pomoc uzyskasz także wysyłając wiadomość e-mail pod adres biuro@pozyczkodaj.pl. Właścicielem serwisu www Pożyczkodaj pl jest firma Finansec Sp z o.o., z siedzibą przy ulicy Paderewskiego 48, 25-502 Kielce.

POŻYCZKODAJ
Oficjalna strona www.pozyczkodaj.pl
Adres 25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 48
Telefon 801013003

Opinie o POŻYCZKODAJ 2

5,0
2 opinii
Zostawić opinię

Spodobały mi się jasno określone zasady pożyczki, a że nie potrzebowałem dużego zastrzyku gotówki to złożyłem wniosek. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony współpracą z tą firmą - pożyczka była bez opłat. Pożyczkodaj to solidna firma, polecam!

Genialna, dość nowa firma, która zdecydowanie warto jest polecić. Na minus bardzo niskie kwoty, ale za to firma jest bardzo rozsądna i nie obieca gruszek na wierzbie. Szukasz pewniaka na max 1000 zł? Sprawdź Pożyczkodaj i przekonaj się sam

Nowa opinia

Szybkość wydawania
Koniecznie do wypelnienia
Imie
Koniecznie do wypelnienia
E-mail
Nie zostanie opublikowany na stronie
Koniecznie do wypelnienia
Twoja opinia
Koniecznie do wypelnienia
Koniecznie do wypelnienia
 

Podobne pożyczkodawcy

Pożyczka za 0 zł
Kwota
5 tys. zł.
Termin
14... 30 dni
RRSO
0,00...372,00 %
Kwota
10 tys. zł.
Termin
365... 720 dni
RRSO
52,69...148,00 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
20 tys. zł.
Termin
1... 60 dni
RRSO
391,10...1 970,00 %
RRSO 0%
Kwota
7,5 tys. zł.
Termin
1... 30 dni
RRSO
0,00...817,60 %
Kwota
5 tys. zł.
Termin
5... 90 dni
RRSO
339,00...511,00 %