Pożyczka w firmie SOLCREDIT

4.5
 • Złóż wniosek
 • Poczekaj na decyzję
 • Dostać pieniądze
0%
RRSO

Kod rabatowy na pożyczkę z RRSO 0%

Złóż wniosek na stronie SOLCREDIT, wpisz kod rabatowy i dostań pierwszą pożyczkę z RRSO 0%.

Warunki pożyczki w SOLCREDIT
Kwota od 100 do 5000 zł.
RRSO 1009.48%
Termin od 5 do 50 dni
Wiek, lat od Od 18 lat lat
Szybkość rozpatrywania wniosku 15 min
Szybkość nadania kredytu 15 min
Czas pracy Całodobowo
Przedłużenie Tak

Spis treści

SolCredit: krótko o firmie

SolCredit to utworzona w 2011 roku firma pożyczkowa, posiadająca swoje korzenie w regionie bałtyckim. Przez lata firma zanotowała duży wzrost, oferując swoje usługi nie tylko w Polsce, ale także Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Malcie oraz Brazylii. Produktem firmy jest usługa pośredniczenia w poszukiwaniu odpowiedniej pożyczki, która wyjątkowa jest nie tylko pod względem kwot, ale także niestandardowego okresu spłaty, wynoszącego 50 dni. Poznaj SolCredit pl opinie już teraz i sprawdź, czy ta firma spełni Twoje oczekiwania!

Kwoty, zasady i warunki otrzymania pożyczki w SolCredit pl

Ze względu na to, iż firma współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi, warunki zaoferowanej pożyczki mogą się znacząco różnić. Uśredniając, w przypadku nowych klientów SolCredit na raty, pośrednik jest w stanie zaoferować Ci pożyczkę z przedziału od 100 do 5000 zł, wraz z okresem spłaty wynoszącym od 5 do 50 dni. Co więcej, jako nowy klient będziesz mógł ubiegać się o darmową pożyczkę z RRSO wynoszącym 0%. Pożyczasz 5000 zł, spłacasz 5000 zł: proste i atrakcyjne warunki.

W przypadku powracających klientów oferta SolCredit na konto może także znacząco się różnić. Kwota, ocena zdolności, warunki spłaty, umowa i okres spłaty uzależniony będzie od zewnętrznej firmy, współpracującej z SolCredit. Będąc powracającym klientem serwisu będziesz mógł ubiegać się o pożyczkę w kwocie od 100 do 2000 zł, z okresem spłaty wynoszącym od 5 do 50 dni. Stopy procentowe, kwoty i ostateczne koszty zobowiązania będą ustalane indywidualnie, po ocenie ryzyka i możliwości pożyczającego.

Warunki otrzymania pożyczki w SolCredit pl

Pośrednik posiada ujednolicone warunki oferowanych pożyczek. Aby pozytywnie przejść etap weryfikacji wniosku Sol Credit, należ spełnić następujące wymagania:

 • Być w wieku od 18 do 80 lat;
 • Posiadać dowód osobisty lub NIP;
 • Mieszkać na terenie Polski;
 • Posiadać rachunek bankowy w polskim banku;
 • Posiadać adres e-mail, telefon komórkowy;
 • Poprawnie zarejestrować konto i wypełnić wniosek o pożyczkę.

Pamiętać należy, że na jednym sol credit opiniez etapie wyszukiwania dla Ciebie odpowiedniej oferty pożyczki, sprawdzony zostaniesz w BIK, pod względem posiadanych negatywnych wpisów. Z drugiej strony, SolCredit pl nie wymaga przedstawiania zaświadczeń od pracodawcy, a jedynym dokumentem potrzebnym do uzyskania pieniędzy będzie dowód osobisty. O pożyczkę w SolCredit możesz ubiegać się nawet posiadając aktywnie spłacane zobowiązania w innych firmach. Tak długo, jak wszystko płacisz na czas i nie posiadasz wpisów, otrzymasz pożyczkę w SolCredit.

Procedura wnioskowania o SolCredit pożyczki

Procedurę składania wniosku rozpocząć możesz już na stronie głównej pożyczkodawcy. Twoim pierwszym krokiem będzie określenie kwoty pożyczki oraz okresu spłaty zobowiązania. Naciskając przycisk “Zaczynajmy!” przekierowany zostaniesz to szybkiego formularza pożyczki. Na tym etapie poproszony zostaniesz o podanie następujących danych:

 • Imię, nazwisko;
 • Numer PESEL;
 • Adres e-mail, numer telefonu komórkowego.

Zaakceptowanie zgód i naciśnięcie przycisku “Dalej” spowoduje wysłanie wniosku do SolCredit oraz rozpocznie dopasowywanie najlepszej oferty w zaledwie 5 minut. Pamiętać należy, że podane tutaj wymogi obejmują jedynie pośrednika SolCredit. Kolejne etapy wypełniania wniosku i ubiegania się o pieniądze mogą się znacząco różnić oraz uzależnione są od wybranego przez SolCredit pożyczkodawcy. Mniej jednak należy się będzie liczyć z przedstawieniem dokładniejszych danych osobowych, adresu, konta bankowego i ponownej weryfikacji. Od strony SolCredit pl, czas oczekiwania na zaoferowanie pożyczki wynosi w najgorszym wypadku 5 minut.

SolCredit Logowanie: Konto w serwisie

Pomimo posiadania możliwości SolCredit logowanie, opcja ta jest w serwisie praktycznie bezużyteczna. Podczas wypełniania wniosku owszem, będziesz rejestrował konto, ale podane dane posłużą do utworzenia konta w innej, wybranej przez algorytm SolCredit firmie.

Przyczyny negatywnej decyzji pożyczkowej w SolCredit

Od strony samego pośrednika otrzymanie odmownej decyzji współpracy z firmami zewnętrznymi spowodowane może być jedynie brakiem spełnienia warunków SolCredit. Jeżeli chcesz zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pieniędzy, będziesz musiał zapoznać się z warunkami pośrednika, a następnie samego pożyczkodawcy. Na uwadze należy także mieć zmieniające się warunki, podczas gdy Twój wniosek przechodzi od jednej firmy do drugiej.

Wypłata SolCredit

Wypłata pożyczki odbywa się na wskazane przez pożyczkobiorcę konto bankowe, które podałeś podczas rejestracji w SolCredit. Ze względów bezpieczeństwa, bez względu na ostatecznego pożyczkodawcę, pieniądze zostaną wypłacone jedynie na konto, które posłużyło do zweryfikowania wprowadzonych danych. Czas oczekiwania na decyzję wynosi 5 minut w przypadku pośrednika SolCredit, a następnie zależeć będzie od wybranego pożyczkodawcy.

Jak spłacić pożyczkę w SolCredit

Spłata zobowiązanie odbywa się na konto pożyczkodawcy, z którym posiadasz podpisaną umowę. Ze względu na to, że SolCredit pl jest jedynie pośrednikiem, wpłaty nie będą realizowane na konto tej firmy. Szczegóły, terminowość i zasady dokonywania płatności ustalane będą indywidualnie z końcowym pożyczkodawcą wstępnie pozyskanym przez SolCredit. Uśredniając, wpłaty tego typu realizowane mogą być zazwyczaj z dowolnego konta bankowego, a nawet przy pomocy tradycyjnego przekazu zleconego na poczcie polskiej lub w banku. Podczas spłaty pożyczki SolCredit najważniejsza jest jak zawsze terminowość spłat.

To, czy otrzymasz możliwość przedłużenia spłaty pożyczki uzależnione będzie od pożyczkodawcy z którym podpiszesz umowę. Od strony SolCredit informacje na ten temat nie mogą zostać ustalone. Wszelkie informacje dotyczące możliwości przedłużenia spłaty odnajdziesz po wypełnieniu wniosku w SolCredit, a następnie przekierowaniu do pożyczkodawcy, w umowie, którą ci zaoferuje.

Opinie o SolCredit: czy warto jest wybrać pośrednika?

SolCredit opinie są dość podzielone. Jeżeli jesteś osobą, która woli skorzystać z pośrednika i otrzymać wybraną przez algorytm ofertę, SolCredit zdecydowanie będzie firmą dla Ciebie. Biorąc pod uwagę same warunki pożyczek, firma wypada na tle konkurencji bardzo dobrze. Niestety, ze względu na wymóg praktycznie podwójnej rejestracji, część osób woli udać się bezpośrednio do danej firmy, omijając pośredników.

Poziom bezpieczeństwa oferowany przez SolCredit

Pod względem poziomu bezpieczeństwa, firma wypada bardzo dobrze. Strona internetowa pośrednika szyfrowana jest w czasie rzeczywistym, a certyfikat wystawiony został przez Amazon. Dzięki temu nawet w przypadku korzystania z niezabezpieczonych sieci Wi-Fi Twoje dane są zawsze bezpieczne i w przypadku przechwycenia praktycznie niemożliwe do odczytania. Przekazywane do SolCredit dane wykorzystane zostaną jedynie do celów związanych z pożyczką i innych celów marketingowych, na które wyrazisz zgodę. Firma nigdy nie udostępnia Twoich danych osobom trzecim bez wyraźnej zgody. Co więcej, zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do usunięcia wprowadzonych danych. W tym celu należy skontaktować się z biurem obsługi klienta SolCredit.

SolCredit kontakt

Kontakt z biurem obsługi klienta SolCredit ograniczony został jedynie do adresu e-mail. Firma nie posiada informacji na temat godzin otwarcia firmy oraz nie przedstawia żadnych numerów kontaktowych. W przypadku problemów z usługą, Twoim jedynym wyjściem będzie wysłanie e-mail na adres info@solcredit.pl. Właścicielem serwisu SolCredit jest firma Fiizy Ltd. z siedzibą przy ulicy Toom-Kooli 1, 110130 Old-Town, Tallinn.

SOLCREDIT
Oficjalna strona www.solcredit.pl
Adres Toom-Kooli 1, Tallinn, 10130, Estonia

Opinie o SOLCREDIT 2

4,5
2 opinii
Zostawić opinię

Jest naprawdę dobrze. Trochę podejrzanie wyglądały te pierwsze pożyczki do 5000 zł bez opłat, ale spełniają oczekiwania. Dobrze, że istnieją firmy, które potrafią się czymś wyróżnić. Gorąco polecam, warto jest zaryzykować i spróbować tej oferty

Minimum formalności, szybka akceptacja i spoko warunki. Chwalą się, że mają bardzo wysoką przyznawalność - w moim przypadku okazało się to prawdą. Miałem nieduży dług, ale mimo to bez problemu dostałem pieniądze. Jest super!

Nowa opinia

Szybkość wydawania
Koniecznie do wypelnienia
Imie
Koniecznie do wypelnienia
E-mail
Nie zostanie opublikowany na stronie
Koniecznie do wypelnienia
Twoja opinia
Koniecznie do wypelnienia
Koniecznie do wypelnienia
 

Podobne pożyczkodawcy

Pożyczka za 0 zł
Kwota
5 tys. zł.
Termin
14... 30 dni
RRSO
0,00...372,00 %
Kwota
5 tys. zł.
Termin
5... 90 dni
RRSO
339,00...511,00 %
RRSO 0%
Kwota
7,5 tys. zł.
Termin
1... 30 dni
RRSO
0,00...817,60 %
Pożyczka za 0 zł
Kwota
20 tys. zł.
Termin
1... 60 dni
RRSO
391,10...1 970,00 %
Kwota
10 tys. zł.
Termin
365... 720 dni
RRSO
52,69...148,00 %